Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az miért van, hogy itt mindenk...

Az miért van, hogy itt mindenkinek nagy a szája, de senki sem néz ki sehogy? Minek ez a sok hazudozás?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 09:03
1 2 3
 1/27 Cortez70 ***** válasza:
Azért láttam már pár jó formát, de nem ez a jellemző. Meg mostanában nem nagyon tesznek képet a kommentelők igy nem tudni, hogy ki milyen formában van. Sokan amugy tényleg csak kamuznak.
2017. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Én rajtad kívül még nem láttam mást, és úgy érzem, hogy nem is fogok.

Láttam sok kérdésnél, hogy itt mindenki milyen jó. 90 kg 12-15 tzs stbb.. 140-160-180kg guggolás ...

De tegnap kiírtam egy kérdést, de érdekes módon nem jött rá válasz, hogy ki hány kilóval guggol és ahhoz a súlyhoz milyen a lába.

Egyetlen egy hülyegyerek találta meg a kérdést, de az is azt hitte, hogy vicces.. Belinkelte Ronnie Colemant. De ezzel csak magát minősítette, hogy nem néz ki sehogy, ezért nem mer képet tenni magáról, helyette hülyeséget linkeket. De ez nem csak rá vonatkozik, én úgy veszem észre, hogy itt mindenki okoskodik, de nem néz ki sehogy. Ha képet kérnek tőle, kibújik alóla, eltereli a témát stbb..

2017. okt. 14. 09:18
 3/27 Cortez70 ***** válasza:
Volt its kép Heroldról vary Svájcinégerről is, ők jó formában vannak, de már nem írnak ide. A mostaniak közül is biztos van jó forma.
2017. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, de Svájci nem okoskodott. HeroldKA meg legalább nézett ki v

alahogy. Ők mertek képet tenni, ellehetett hinni, azt amit írtak és nem hazudoztak.

2017. okt. 14. 09:28
 5/27 A kérdező kommentje:
És igen, igazad van, a mostaniak között is van jó forma. Mégpedig Cortez70, rajtad kívül mindenki csak irogat, okoskodik, de képet nem tesznek.
2017. okt. 14. 09:31
 6/27 Cortez70 ***** válasza:
Most annyira nem vagyok formában a betegség miatt, de majd igyekszem. Szerintem lehetnek itt izmos emberek, csak mostanában nem divat képet tenni. :)
2017. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hmm.. hát akkor mielöbb épülj fel.

Igazad lehet, lehet van pár, de a többség akkor is csak egy.....

2017. okt. 14. 09:55
 8/27 anonim ***** válasza:
Csak nem a koxos gyerek vagy, aki úgy néz ki, mint egy naturál? Nagyon beteg lelkivilágod van.
2017. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Ezt mondom, a hülyegyerek beszólogat. Rakj képet, ha ilyen nagy a szád. (Mindjárt találsz valami kifogást, hogy ne kelljen, mert úgy sem fogsz rakni)

És nem, nem én vagyok.

2017. okt. 14. 10:22
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem keresek kifogásokat, őszintén megmondom, hogy szar formában vagyok a sok zsír miatt, és gáz lenne képet raknom.

De te miért vagy másokkal elfoglalva?

2017. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!