Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet tenni gyenge ízülete...

Mit lehet tenni gyenge ízületek ellen? Esetleg valami vitamin? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 évben nem sok sportot űztem, nem vagyok jó testalkatú vagy jó testtartású. Nemrég elkezdtem edzegetni, de azért nem edzem túl magam.

Viszont nagyon sokat ropog a dekeram, nyakam, mindenem. Az ízületeim (és a csontjaim) nem hinném hogy edzettek lennének.

A kérdésem az lenne hogy esetleg érdemes lenne valamit szedni? Ilyen vitamin/kalcium hasonló dolgokra gondolok és nem proteinre vagy szteroidokra. Csak hogy nehogy az legyen hogy itt edzegetek de közben meg szét***szom az ízületeim

vagy valami csonterősítő cucc?



Köszi a komoly válaszokat



2017. okt. 20. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Alap étrendhez tartozik a kalcium, természetesen szedj! Egy életkort írsz? Illetve érdekelne még, mennyi időt töltesz bemelegítéssel.

2017. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alap egy jó multivitamin, és egy ízületvédő komplex.

Én pl Mega daily one plus multivitamint, és join the rappy with curcuma ízületvédőt használok, meg néha arthroxon plus t.

2017. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A kalcium és az ásványianyag pótlás nagyon fontos a csontok védelme érdekében.Az izületek és a porcok védelmében, építésében nagyon sokat segít a glükozamin-és kondroitinszulfát pótlás és mellé az izületek olajozása hyaluronsavval.Mindenképpen természetes alapúakat és minőségieket érdemes választani.Én és jó pár ismerősöm is ilyeneket fogyasztunk és beváltak.Jobbulást!
2017. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!