Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhuzastol lehet hasizom...

Felhuzastol lehet hasizom dzakadas?

Figyelt kérdés
Melegítettem be felhuasra, 85kgba húztam bele, az utolsót rosszul húztam. Talán túl előre voltam dőlve és rafeszitettem a hasamra, így nagy része a terhelesnek a hasra ment. Éreztem egy "pattanas" érzest a felső hasizmom jobb oldalán, azóta enyhén fáj. Kidudorodaskak helye nincs.

2017. okt. 28. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ezért kéne megtanulni normálisan. De szerintem ha szakadás lett volna, akkor most nem gyakoriznál hanem kórházban lennél.
2017. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha nincs dudor akkor nem az. A sérv az rohadtul fájna azért.
2017. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valakinek volt mar hasonló? Angol fórumokon bordakozi izomszakadasrol, huzodasrol meg ilyen dolgokról írnak.
2017. okt. 29. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt ilyen de pár nap múlva elmúlt. Van olyan ismerősöm is aki sérvet kapott (nem felhúzástól), ő úgy írta le, hogy olyan, mintha egy kést szúrtak volna a hasába...
2017. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Ez azert nagyon messze van attól, hogy kés legyen a hasamban. Mindenem fájt már kb, csak itt egyből nagy az ijedtség, mivel hason egyből a sèrv az első gondolat.
2017. okt. 29. 15:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugynezki végül semmi bajom, csak pattant egyet a bordám. Hátha valaki hasznát veszi ennek a válasznak..
2017. dec. 18. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!