Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelek és hát természetesen...

Tömegelek és hát természetesen sokat eszek. Szüleim szerint ennyi kaja nagyon megterheli az emésztőrendszerem és csak tönkrevágom magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1,5éve edzek, vekony , nehezen fejlodo alkat vagyok , es kitapasztaltam hogy a testemnek 7x es szenhidratmennyisegre van szuksege az optimalis fejlodeshez(itt még nem zsírosodom) .. persze ez miatt rengeteget eszek , csak kajából viszem be a makrokat. Ugye rengeteg szenhidratot es feherjet viszek be, és ez nem nagyon tetszik nekik, mondtam hogy kevesebbet ennek, es egyszerubb lenne sokkal ha tomegnovelot hasznalhatnak, de arrol meg csak hallani sem akarnak.... szerintetek a kaja árthat a szervezetemnek? A gyomorsavam fent szokott lenni..

2017. nov. 7. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsírbevitelt emeld meg elég komolyan, az sokat segít.
2017. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel egy nap?Én 2600-2700 kcal körül tömegelek
2017. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zsírbevitelre ügyelek, elég alacsony vagyok, szinte semmi zsírral, jelenleg 64kg. Makrokat számolok, jelen esetben fehérjéből tstkg 2x ese , azaz 130g , szénh. pedig ugye 7x , de csak kb 410g ot tusol bevinni. Zsírt pedig 100g földimogyoróból viszem be . Kaloriakat nem tudom hogy mennek.
2017. nov. 7. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:

"A gyomorsavam fent szokott lenni.."


Ez nem elég bizonyíték, hogy valami nem kerek az étrendedben?

2017. nov. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,ártasz vele az emésztőrendszerednek! A gyomorsav probléma refluxra utal,ami elsősorban az egyszerre bevitt túl sok ételnek köszönhető.Igyekezz minél több részre,de minél kevesebb mennyiségre elosztani a napi kajád! Hasznosulás szempontjából nincs különbség.
2017. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számold a zsírt, kb 200g-ot nyugodtan bevihetsz.
2017. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!