Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Három hónapja edzőterembe...

Három hónapja edzőterembe járok, mert fogyni szeretnék. Cukorbeteg vagyok, ezért diétát kell tartanom, de nem megy le súly. Mit kellene máshogy tennem?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 éve ennyi a súlyom, ezért elkezdtem edzőterembe járni. Rendszeresen járok, betartom az előírt dolgokat, megteszem amit mond az edző. Kettő kiló ment le ez idő alatt, és nem látok semmi változást. Mit ronthatok el? Csak az erőm nőtt, de az jelentősen.
2017. nov. 11. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az étrendben lesz a nagyobb hiba. Kevesebb szénhidrátot vigyél be. De edzhetsz keményebben is, több kardió, intenzívebb edzés. Szedj l-karnitint és krómot.

Az erőnövekedés lehet izom gyarapodás miatt is ezért ne a mérleget figyeld habem a tükröt.

2017. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A szénhidrát amit tartanom kell a diabétesz miatt, az 150 gramm. Kevesebb kellene? Kardióból mennyi kell? Súlyzós edzésnél, utána 45 percet, amúgy meg 60 percet kardiózok. Hetente ötször. Munkám nehezen enged meg több időt edzésre.
2017. nov. 12. 12:53
 3/3 BlodDrunk ***** válasza:

Testsúly,magasságot írhattál volna,illetve hogy még is mit eszel egy nap?

Ennyiből elég nehéz megmondani mit rontasz el.

Én arra tippelek,hogy hiába eszel keveset nem megfelelőlek a makrók vagy túl keveset eszel magadhoz képest és a szervezted ahelyett,hogy zsírt égetne azt a keveset is raktározza.

Illetve nem érdemes fix ch-n szálkásítani,érdemes ingáztatni,néha betölteni,hogy az anyagcsere pörögjön.

A sok rost is segít ezen.

2017. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!