Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kizárólag guggolás elég lenne...

Kizárólag guggolás elég lenne lábra?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, kell valamilyen felhúzás, lehetőleg konvencionális ha csak egyet lehet választani.
2017. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, combhajlítót,vádlit nagyon másodlagosan edzi meg, ezekre kell izoláció, ha nem szubmaximális eredményt akarsz, +a farizmokat is érdemes még egy gyaorlattal külön megterhelni a maximum fejlődés érdekében.

Combfeszítőre viszont legalkalmasabbak a guggolás variációk.

2017. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de a felhúzás az hátgyakorlat
2017. nov. 12. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
A felhúzás nem csak a hátadat edzi, hanem az egész "posterior chain"-t, combhajlítót, farizmok, hátat, törzset.
2017. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az baj,ha a felhúzást én hátgyakorlatnak számolom?Szumó stílusban húzok fel,heti 1 sorozat felhúzás van.

Amúgy combhajlító gépen csinálok még pár sorozatot lábra,de az csak ilyen pihentető gyakorlat,a volumen növelésére van

2017. nov. 12. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A felhúzás nem hátgyakorlat, hanem egy általános erőnövelő gyakorlat, de ha már ki kell emelni valamit, akkor szerintem inkább a farizmot és a hajlítót edzi, meg a gerincmerevítőket, szerintem még a széles hátra sem annyira hatékony, mint amennyire sokan gondolják. Persze ez a konvencre igaz, a szumó kicsit más. Én mellé inkább román felhúzást csinálnék kiegészítésnék még a héten, igaz nekem nagyon nem bírja a térdem a nyílt láncú gyakorlatokat ezért én az ilyesmit eleve kerülöm.
2017. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik nap guggolas másik felhuzas úgy is jó. Vadlira mehet meg valami és ha elég a volumen akkor ennyi gyakorlat elég lábra.
2017. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!