Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van egy fiú, akivel már rég...

Alexa1 kérdése:

Van egy fiú, akivel már rég tervezzük hogy elmegyünk együtt terembe. Szeretnék elmenni, a baj az, hogy még nem voltam és félek hogy rosszul sül el. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy mire számítsak, mit vigyek magammal (egy palackba vízet?), hogyan viselkedjek,amikor bemegyünk mihez kezdjek. Egy ideje edzek itthon, de egyedül szoktam és nem lát senki. Szóval kérnék egy kis segítséget, tanácsot.

2017. nov. 21. 16:22
 1/3 anonim válasza:
tornaruha sok víz gondolom már ismered a másikat és úgy viselkedj ahogy szoktál
2017. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Edzős cipő, ruha, víz, törölköző, esetleg egy banán az edzés utánra. Sokan félnek az első néhány alkalommal (és is ilyen voltam :D), de utána nagyon gyorsan megszokod, és magabiztos leszel. [link] -szerintem ez egy jó kis összeállítás, ha ilyen "edzőtermi etikettre" lenne szükséged. Amúgy a hegyomlásnyi emberek sem harapnak, sőt a legtöbben örülnek, ha segíthetik a lelkes kezdőket :)


Tudjátok, hogy hogy kell a súlyokat és a gépeket használni? Sok helyen van olyan lehetőség, hogy beíratkozást követően az első 1-2 alkalommal személyi edző vezet körbe, megmutatja a gépeket, segít elsajátítani a gyakorlatok helyes kivitelezését, elmagyaráz alap dolgokat. Szerintem mindenképpen érdemes pár alkalommal szakember segítségét kérni, a későbbiekben sok fejfájást meg tudsz magasnak spórolni. Chill és hajrá!

2017. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. nov. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!