Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Injekciós szteroid miért...

Injekciós szteroid miért karositja kevésbé a májat mint a szemes?

Figyelt kérdés
Gyomron keresztül először szemes is a veraramba kerül majd utána a majba.
2017. nov. 23. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szteroid szakértő, de talán az injekció közvetlenül jut a véráramba így teljesen ki tudja fejteni a hatását, a tablettásnak pedig csak egy része szívódik fel. Gondolom fölösleges mondanom mert úgy se fogadod meg pedig jó lenne, hogy ne használj ilyen szereket, naturába is szép eredményeket lehet elérni, és egészséges is maradsz. (elvégre ez lenne a sport legfőbb lényege) de hát akinek büdös a melo annak könnyebb magába szúrni a szteroidokat.
2017. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem érinti a májat, a tablettások átmennek a májon és a metilálás nagyon megterheli (ez kell hozzá hogy ne bontsa le a máj). De nem mind káros, a Mesterolone pl nem nyírja. Gyakorlatilag kikerüljük az emésztőrendszert. Kis adagban persze a szemes se árt, de ezeket aki doppingra szedi, napi 4-6ot is beszednek legalább 6-8 hétig folyamatosan.
2017. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy azért szoktak szteroidhoz nyúlni hogy nagyobb edzesMUNKAt lehessen végezni ? Hol állítottam hogy használok bármit is ? Igyekezz koncentrálni.
2017. nov. 23. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Injekciós is érinti a májat,minden érinti ami a veraramba van.
2017. nov. 23. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
De nem érted, nincs 17-alfa-alkilálva, ami a májkárosodást okozza. Az injekciós szteroid közvetlenül a vérbe tud jutni ahogy az észter engedi, az meg csak hormon, kész a beépülésre, feladat ellátására.
2017. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem,azért kérdezem. Kifejtenéd bővebben miért is nem lesz "17-alfa-alkilálva" injekciós esetén ? Kérlek indokold meg részletesen.
2017. nov. 23. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Írtam, ahhoz hogy a tablettás esetén "átmenjen" a májon a cucc, módosítani kell a láncot, injekció rögtön a vérbe fog menni, tabinál meg nem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__770..

2017. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!