Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezeket lehet magyar gyógyszert...

Ezeket lehet magyar gyógyszertárakban kapni? Ha igen urulogus írhatja fel nem? Zitazonium (Tamoxifen) Proviron (mesterolone) Hcg (chorionic gonadotropin) Kk válaszokat előre is.

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 17:27
 1/6 BlodDrunk ***** válasza:

Ezeket netről is akár be lehet szerezni normálisabb helyekről,nincs értelme hamisítani mert olcsó a hatóanyag.


De egyébként igen lehet venni gyógyszertárban vénnyel.

2017. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd hogy patikait kapsz a fekete piacon...
2017. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem andrológus írt zitát, de igazoltam alacsony a tesztóm. Nem tudom, hogy van-e olyan doki, aki bevállalja, hogy egészséges embernek felírja. Szerintem azért megütheti a bokáját.
2017. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokra szánt időt!

Másodszor híddel: adok neki egy tizest és felírja sztem, sőt biztos.

2017. nov. 23. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne biztos de sok sikert!
2017. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem lennék benne biztos. TB-s doki szerintem kizárt, hogy kiírja, elhajt a fenébe. Magánnak pedig nem ér annyit 10ezer Ft, hogy kockáztasson. 10-15ezer egy vizsgálat, amit 10-20 perc alatt lezavar. Én két hetekre kaptam időpontot, tehát a napjai tele vannak. Gondolhatod, hogy mennyit keres. Nem attól a 10-estől lesz boldog, amivel meg akarod kenni.

Tudtommal a Zita a fekete piacon is általában eredeti, bár nem mozgok ilyen körökben, így megesküdni nem tudok rá. Ha így van, akkor ez valószínűleg egyszerűbb és olcsóbb.

Ha hazavágod a tesztó termelésed egy kúrával, akkor viszont biztos felírja a doki. Gondolom ezek PCT-nek kellenének.

2017. nov. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!