Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeptemberben kezdtem el a...

Szeptemberben kezdtem el a testépítést. Mikor kezdjek el fehérjeport szedni?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta nekem,hogy elég egy év múlva,ugyanis addig csak kidobott pénz lenne,ha most kezdenék el rögtön fehérjeport szedni.

Mit gondoltok?

190cm a magasságom és 86ra lefogytam 94ről,mert volt egy kis sörhasam.



2017. nov. 23. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjeport akkor érdemes szedni, ha nem tudod fedezni szilárd kajából a napi fehérjebeviteled.
2017. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy OXY mondja.
2017. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Feherje azert kell az edzeshez, hogy az izomfejlodest segitse es ne a szervezet szuksegleteibol hasznaljon fel, ami a napi normal elethez kell.

Ga aktivan sportolsz es celod a fejlodes, akkor keves a napi kaja.

2017. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a véleménye és a tapasztalata erről, de szvsz fehérjét akkor érdemes inni, ha meg akarod támogatni a fehérjebeviteledet egy kicsit, mert valamiért nem tudsz elég fehérjét bevinni szilárd kajából. Egyfajta mankó lehet, ha pl. egy nap valamiért kihagysz egy étkezést vagy alacsonyabb a fehérjebeviteled. Ezért szokták kezdőknek is javasolni, akik még nincsenek annyira otthon a táplálkozás témakörében.

Ha szeretnél venni, vegyél, de szerintem kezdőként egyrészt enélkül is nagy ütemben lehet fejlődni, másrészt pedig a legfontosann a rendes kajálás, és akkor fejlődsz fehérje nélkül is.

2017. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tenyleg mindenki mast mond errol. Én is egy év utan kezdtem el szedni de csak azert mert rohadt draga és penzkidobasnak talaltam. De igazabol nem fogsz tole fejlődni izomba kb semennyit se. A dietaba meg az edzésben van a titok. Jo persze ha versenyezni akarsz akk természetesen mindenfele zsírégetők és kiegészítők , aminosavak kellenek.
2018. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!