Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A négereknek miért van olyan...

A négereknek miért van olyan jó genetikájuk?

Figyelt kérdés
alapból edzés nélkül is 8 kocka jó mellizom izmos felső test...

2017. nov. 23. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez mekkora hülyeség :'D Nemigaz, hogy nem láttál még húsos feketét. Amúgy egy percet nem edzettem életemben, 6 kockám van, izmos karom. Ez a szerencsefaktor. Az afrikai kontinensen csak az erősebb "maradhatott fenn", ezért ott kicsit jobbak a gének.
2017. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Azok nem négerek, be vannak kenve barnára. (Vastagon, attól akkorák, de az csak krém.)
2017. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hát csak irigy vagyok rájuk 😂 egyébként kb nálam is... de a magasságom amit utálok 182 cm 76 kg ami annyit jelent hogy sohasem nézhetek ki így

https://www.youtube.com/watch?v=KNh1KQVVwO8

2017. nov. 23. 23:28
 4/17 anonim ***** válasza:

Ők meg nem nézhetnek ki úgy mint te.

Mit últálsz magadban? Azt, hogy 14 éves vagy?

2017. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
na de most ezért miért vagyok nyomorult és miért kell anyázni? nem a bőrszínüket néztem. 17 vagyok
2017. nov. 23. 23:48
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
A feketék jellemzően magasabb arányban rendelkeznek gyorsan összehúzódó izomrostokkal, ami előnyös a robbanékony erőkifejtéshez (értsd maxerő, értsd ami az izomtömegnövelés alapja). Emellett nyilván evolúciós hatás miatt zsírt is kevésbé tárolnak, mint akik hidegebb éghajlathoz adaptálódtak.
2017. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
78%
Simán van köztük átlagos és kövér is. Én elég sokat látok nap mint nap de igazán jó alakút még alig láttam. A lányok között sok a kövér, a fiúk meg általában magasak de nem izmosak.
2017. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
A négereknél nagyobb a genetikai változatosság, mint a többi emberfajtánál. Az ember Afrikából származik.
2017. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A varosomban kb. a lakossag otode fekete, de nem mondanam hogy hu de jo lenne a genetikajuk. Eleg sok a sovany, meg a kover is, nagyjabol mint a tobbi rassznal. Igaz, az amerikai feketek atlagosan 15-20%-ban europaiak genetikailag, lehet hogy ez is kozrejatszik benne.
2017. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem ertem, mit kell ezen vitatni. Nyilvan vannak kuztuk rosszabb genetikaju emberek is, de osszessegeben ok a legjobbak testepitesben, hiaba sert ez titeket feher emberekkent.
2017. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!