Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég heti 6-9 sorozat egy...

Elég heti 6-9 sorozat egy izomcsoportra?

Figyelt kérdés

A nagyobb izomcsoportokra pl.láb,mell stb.9 sorozat megy,edzésenként 3 sorozat.A kisebbekre,mint pl.bicepsz,tricepsz csak 6.

De több nem is menne,nagy a súly



2017. nov. 28. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleg, ha csak alapgyakorlatokat csinalsz minden izomcsoportra.
2017. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg. Nekem is kb. Ennyi megy. De amugy is majd eszreveszed ,hogy fejlodsz e.
2017. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég.

Én is kb ennyit csinálok. Ennél többet már nem tudnék nagy súllyal végezni.

2017. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én csak oldal emeléséből csinálok heti 8 sorozatot 10 ismétléssel. 27 kilóval! Ergo nem kis súly. hátsó első delta is 8,8. Heti 1 pihenővel. Egy edzésem 3 óra kb.

Túl edzve még nem voltam. Viszont cserébe mindig megkapom, hogy biztos kokszolok... :)

Az igazsághoz hozza tartozik, hogy szinte semmit nem csinálok edzés mellett. A munkám is annyi, csak hogy sétálok és kötekedem a munkásokkal ha nem csináljak normálisan.

Volt már durvább munkám. Akkor heti 2 edzésbe, szombat vasárnap ezeket a napokat bele sűrítettem. Na az durva volt, maga a meló is olyan volt mint egy edzés, 40 kilónál kisebb súlyal sosem találkoztam és azt rakni “lábujjhegy” magasába napi 10 órába. Képzelhetitek. Attól aztán minden szar lett. Romlott a teljesítmény a forma, na és az edzés kedv is. Főleg hogy hétvégén (csak ilyenkor van idő rá) még a páromat is elő kell szedni “tesztoszteron fokozás” érdekében. :D Nem volt választási lehetőség. Mind kettőt űzni kellett. Csak sokkal inkább jobban esett volna lustulni edzés helyett vele.

Amikor meg szombaton is kellett menni meg vasárnap is melóba ugyanoda, aztán sem edzés sem lyuk...

Bár a pénz az dőlt, de erre már én is azt mondtam nem bírom. Bár a szezont végig húztam azért!!! :D

Ha viszont nem otthon lett volna a kondi termem egy másik épületbe, biztos nem megyek el edzeni...

2017. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!