Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik azok a táplálékkiegészítők...

Mik azok a táplálékkiegészítők amiket mindenképpen érdemes szednem a sikeres testépítés és egészség érdekében, felsorolást kérek?

Figyelt kérdés

-fehérje (evidens) abból miféle?

-vitamin? (eddig a biotech daily packjét szedtem)

ezeken kívül semmit

Kaját

Mi kell még?

Trollok maradjanak a kis barlangjaikban.


2017. dec. 1. 07:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Vitaminból én inkább a scitec multi pro pluszt szedném. Más nem kell. Fehérje sem, ha meg van a napi kajából.
2017. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:

-B12 vitamin

-D3 vitamin

-Jód

-Algaolaj


Semmi más.

2017. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
Multipro plus+ c vitamin (esetleg még izület védő)
2017. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:

Megfelelő vitamin bevitel fontos, de az sem csak kiegészítővel megoldható, nyílván célszerű... ezen kívül semmi sem "szükséges"... minden megoldható szilárd kajából...

Ami az én fontossági sorrendem kiegészítők terén:

1. Multi vitamin (nam laobaxo adagos divat vitamin, hanem pezsitabi, aktivál vagy valami egyszerű)

2. C-vitamin (aszkorbin sav, 2-3000mg naponta szépen elosztva a vizemet ízesítem vele)

3. Kreatin (szzerintem valami gond lehet a szervezetem természetes kreatin előállításával, ha nem szedem, szinte moccanni nincs lelkierőm, nemhogy edzeni)

4. Beta-alanine, nekem sokat dob edzés előtt, más meg meg sem érzi megoszlanak a vélemények...

5. Pow3rd, finom és nekem pont elég ha fáradt vagyok, magamhoz térek 1 adaggal.


Ezen kívül időszakosan fogyasztok ízületvédőt, mindig mást.


Eszenciális zsírokkal nem foglalkozom, lenmag, chiamag, mák, tökmag benne vannak a napi étrendemben.

2017. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
mák
2017. dec. 1. 09:09
 6/63 anonim ***** válasza:

LOL.


"4. Beta-alanine, nekem sokat dob edzés előtt, más meg meg sem érzi megoszlanak a vélemények..."

Végre valaki belátja :O Többet ér mint bármilyen edzés előtti agyonkoffeinezett pörgető.


Hogy valami hasznosat is írjak, nálam ezek mennek most:

Multi pro plus

GABA (alvásra, valóban segít, sokat!)

Omega3 gymbeam

Spirulina alga (pattanásokat kicsit csökkenti + poratka allergiám van, erre is enyhít valami keveset)

Ginko biloba + ginseng (memória javító elvileg, nekem a memóriámon nem javított, hanem ink. éberebb vagyok tőlük és ezis csökkentett az allergiámon)


C-Vitamint aszkorbin sav formában vegyél, porban. Beleteszed pohár vízbe, egykis szódabirkarbónát mellé, hogy ne legyen annyira savas. Ha megittad akkor pedig eszel mellé valami gyümölcsöt, hogy a többi kísérőanyag is bekerüljön a szervezetbe a jobb felszívódás érdekében.

2017. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
Mi van a mákkal?
2017. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:

#4


Pezsgőtabletta???

2017. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
Napi 0.5-1kg zöldség gyümölcsöt eszem, teljesen szükségtelennek érzem pl multi prot, semmi +t nem érzek, ha szedem, csak neonzöldet pisilek, uh igen szeretem a multivitaminos pezsitabit.
2017. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
1 kg zöldséggel sem viszel be annyi vitamint és ásványi anyagot
2017. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!