Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mehet ma bicepsz?

Mehet ma bicepsz?

Figyelt kérdés

Tegnap pincérkedtem, és ugye tálcát kellett fogni egész végig, és emiatt éreztem a bicepszem. De nemtudom, hogy ez a tálca tartós dolog befolyásolja e a bicepszet. Kellett még nehéz dolgokat pakolni, és ott is éreztem a bicepszem.

Ha ma bicepszet nyomok, az ártana a regeneralodasnak, vagy a tegnapi nem befolyásolja a bicot?



2017. dec. 9. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akkora terhelest kapott a bicepszed, hogy ma ne tudd edzeni.
2017. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy bedurrant és elfáradt nem jelenti azt hogy kapott elég nagy terhelést hogy nőjön.
2017. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint bicepszezhetek ma. Koszi!
2017. dec. 9. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma kivertem. Kell jobb kézre is edzenem? :O
2017. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És mégis ki a fene mondta, hogy egy héten csak egyszer edzhetsz egy izomcsoportot? :D (segítség: broscience. Naturálban 48 óráig tart a protein szintézis, utána nyugodtan edzhető) Illetve nem gondolom hogy tálcák tartása annyira nagy terhelést adna xd
2017. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!