Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy testépítő kockákkal meg...

Egy testépítő kockákkal meg giga háttal könnyen kap szép csajt magának?

Figyelt kérdés
Egy jól kigyurt pasi aki alacsony könnyebben kap szép barátnőt ,esetleg azt a lányt akit csak akar magának ? Vagy ez nem csak ettől függ , az intelligencia meg elég magas ,és általános műveltség is meg van , illem is elég magas szinten van ?

2017. dec. 10. 07:41
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
30%
Nem! Mèg 100 dolognak kell megfelelj sajna a mai világban nehéz a csajozás
2017. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a kidolgozott izomzat és a kockahas a fiúkon, de fontos, hogy intelligens légy. Az izomagyúakat és a síkhülyéket nem szeretem, nem kezdek velük.
2017. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az agyatlan pichák közül mindenképpen.
2017. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akinek az jön be, azt nyilván könnyebben megkapja.
2017. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értelmes lányoknak max kis plusz pont, de ötödrangú.
2017. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az edzés megváltoztatja az embert, normális esetben jó irányba.
2017. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden volt nőm azt mondta, hogy azért akart velem összejönni, mert rosszfiús külsőm van. Amire rátesz természetesen az izom, de általában az arcot figyelik, ezt mondták és ezt is tapasztalom. Külsővel meg lehet fogni a csajt, de, ha egy szociálisnyomorék az ember, aki nem tud 4 összefüggő mondatot elmondani anélkül, hogy lesütné a fejét az önbizalomhiány miatt, akkor nézhet ki ahogy akar, akkor sem lesz nője.
2017. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen .. Önbizalomhiánnyal nincs gondom meg ilyenekkel , 9.es létemre a 12.es lányokkal többet beszélek söt leginkább velük mint a korosztályombeliekkel ... Igen a lányoknál nagyon fontos ,hogy intelligens legyek ,de azt hogyan tudom megnyílvánítani ?
2017. dec. 10. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Haver ez a testépítés kategória, van tini párkapcsolatok rovat is.
2017. dec. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Például odafigyelsz a helyesírásra és a megfelelő kategóriában teszed fel a kérdéseidet.
2017. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!