Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasznos lehet az alábbi...

Hasznos lehet az alábbi edzésterv?

Figyelt kérdés

Heti 3 sulyzós edzés( kar,mell,hát,váll,csuklya) és heti 1 sajat súlyos edzés, lábat is beleértve. Ennék viszonylag rendesen, normális kajákat, cukrot mellőzném. Csinálnék egy kreatinkúrát és edzés után innék egy tömegövelőt. Jelenleg 172/70 vagyok, fel szeretnék menni 80-85-90re, majd szálkásítani és 78-80 körül megtartani a súlyom.

Megvalósitható a fenti edzéstervvel?

Ad valami plusszt a sajat sulyos edzes? Erdemes ?


Koszonom.


2017. dec. 10. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

-Törzsre és lábra(főleg) is súllyal kell edzeni.

-Nem csak a cukor van a szr kaják listáján.

-Kreatin number one hashajtónak, a használatának talán 1% haszna van (egyeseknek) edzés szempontjából, és napi 2,5-5g kell, nem kúraszerűen.


Saját súlyos edzés hozzáadhat a total workload-hoz, de optimális terhelést intenzitáshoz nem sokáig fog adni, lábhoz meg főleg nem elég a saját súlyod.

2017. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Valamint lenne egy olyan gondom, hogy amikor tömegelek megnő érezhetően a fenekem. Tudom ezt kompenzálni valahogy, hogy minnélnkevesebbet nőljön? Has az nőhet azzal nincs bajom
2017. dec. 11. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne "dirty bulk" stílusban tömegelj, étkezz tisztán.

Fokozatosan növeld a kalóriákat, csak épp akkora kalória+-ban legyél ami feltétlen szükséges a tömegnöveléshez.

2017. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolom ezt ki kell tapasztalni, hogy kinek mennyi a jó, ugye ? És hogyan ? Honnan tudom pl hogy X mennyiség kevés de Y már jó lehet?
2017. dec. 11. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálod egy hónapig. Utána megméred a súlyod, megnézed mennyi jött fel. Kezdőként kb havi 0,8-1kg izom jöhet. Szóval ha annyi feljött, akkor maradsz azon a kalórián, ha kevesebb akkor növeled, ha több akkor csökkented.
2017. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!