Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rubint Reka 20 perces popsi...

Rubint Reka 20 perces popsi edzese mennyire hatasos?

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok, vagyis 14 3 honap mulva.

A nyaron tornaztam minden masodik nap Reka 20 perc onmagadert hasizom videojara, nagyon hatasos volt mar 2 het utan, persze mellette volt minden heten ketszer kardio (1 ora ellipszis trener, valtogattam a sebesseget, allitolag eez a legjobb technika), egeszseges eletmod es sok viz. Alapbol majdnem lapos volt a hasam, szep volt de akartam meg feszesiteni, meg hogy izmosanb legyen.

Most a suli miatt abbahagytam az edzest, de ujra neki szeretnek fogni, el is kezdtem egy hete a 20 perces hasizmot, meg a 20 perces popsi torna videot (nem tudom a vimet pontosan). Az utobbirol lennenek kerdeseim.

Megdolgoz, azt erzem, de hatasos lehet? Formasodni szeretnek picit, a combjaimmal nincs gond, a fenekem "tul kerek", nem mondhato nagynak, de zavar. pedig alapbol az alakom jo. Tehat csak formasodni szeretnek. Napi egy szelet feher kenyeret eszek csak (tehat egy olyan felet). A tobbi hus, gyumolcs (kivi, narancs stb), zoldseg, salatak meg ilyenek. Az eedesseget is probalom a nullara csokkenteni, bar igy az unnepek tajan ez nem egyszeru... :D


Na tehat igy popsira ha edzek NAPONTA, akkor erhetek el mondjuk tavaszig valtozast? (nem megterhelo, de persze pihenek is, inkabb heti 5-6 alkalom...attol fugg)



2017. dec. 11. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,jobb ha nem csak fenékre edzel.Annak semmi értelme.Mindenre kell edzeni.Szerintem nyomhatod ez a Réka féle dolgot,meg saját testsúlyos dolgokat.Két év múlva meg lehet súllyal is kenni az ipart.
2017. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó irányba indultál el, de az egész tesedet meg kell edzeni. Egyrészt kell az arányos terhelés, másrészt pedig az edermény is így lesz igazán látványos :) Most átpörgettem Réka egy 20 perces posiedzését, ezeknél sokkal jobbak is vannak, de ha ezt szeretnéd, akkor nem tántorítalak el. Rubint Réka mellett/ helyett ajánlom Kayla Itsiness BBG saját testsúlyos edzését és a FitnessBlender youtube csatorna otthoni, saját súlyos edzéseit, ezek szuperjók és hatásosak. Viszont nagyon figyelj a helyes kivitelezésre, hogy ne az ízületeid bánják a tornát.
2017. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj még, hogy bizonyos időközönként érdemes variálni a gyakorlatokat és a terhelést, mert könnyen megszokja a tested. A leírásból valószínűleg rendesen eszel és okosan csinálod, de figyelj oda arra, hogy véletlenül se egyél túl keveset.
2017. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat!
2017. dec. 12. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!