Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kéne követnem?

Milyen edzéstervet kéne követnem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lassan már 2 éve edzek. Iskolaidőben napi 7-8 órát, máskor pedig (hétvége, szünetek) 9-12 órát is alszok. Étrendem van, 3000 kcalt viszek be, 85kg-osan. De ez nem annyira szigorú, heti 1-2x van csalónap és ha valamit megkívánok, akkor azt megeszem.

Az eddigi edzésterveim mind teljes testes és A-B osztásúak voltak. Erősödtem velük, viszont most olyan problémám van, hogy egyáltalán nincs kedvem az ilyen fajta tervekhez. Mostanában nincs kedvem az edzéshez, egyszerűen nem szeretek ilyen módon, felosztásban edzeni.

Viszont azt tudom, hogy ha minél többször gyakorlok egy adott gyakorlatot, akkor abban annál erősebb leszek.


Egyszerűen nem tudom már, hogy milyen edzéstervet kéne csinálnom.

Ha meglátok vmit, akkor belekezdek, de elkezdek gondolkozni, hogy jó-e, van-e hatásosabb nála, rendesen fogok-e fejlődni tőle és így 2 hetente váltogatom az edzésterveket.


Ebben az esetben mit ajánlanátok, hogy kéne edzenem?



2017. dec. 30. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Push-pull-leg módszert,sokaknak bejön.
2018. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!