Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeljek még? Vagy túl...

Tömegeljek még? Vagy túl magas a testzsírszázalékom és elöbb szálkásítsak le? (kép lent)

Figyelt kérdés

Egy éve edzek, kb. fél éve tömegelek. 85 kiló a cél, 75 vagyok most.

Véleményekre is kíváncsi hogy mennyire haladok jo irányba:) esetleg tippek vagy valami?:)


A kép:


[link]



2017. dec. 31. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
20% körüli tzs-nél érdemes elkezdeni a szálkásítást .20 vagy felette , mert ilyenkor már csökken a tesztoszteron termelés . A teszto meg kell azért az izmokhoz.
2017. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de azzal nem igazán hogy én mennyivel rendelkezem. Az online bmi kalkulátorok pedig olyan emberek tzs-jét mutatja meg akik nem sportolnak, szóval az számomra nem releváns. Azért linkeltem a kérdés mellé képet hogy TI hátha meg tudjátok mondani, már túl magas e a testzsírom, és szálkásítsak le, vagy még folytathatom a tömegelést.
2017. dec. 31. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Tömegelhetsz még .
2017. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20% korul van, felette semmikepp. Tomegelhetsz, csak figyelj oda, hogy ne hizz be annyira, mert az nem jo naturalban es egeszsegtelen is.
2017. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 85 mar eleg sok lenne. Naturalban sok zsir menne mar rad. Hany cm vagy? En max 80 ig mennek fel es utana dietaznek. Amugy latszik h jo a formad. Eleg jo fizikumot ki lehet ebbol hozni.
2017. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
174 cm vagyok:)
2018. jan. 1. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
174 cm hez 85 kilo boven jo.
2018. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elmehetsz 85 kgig, aztán vissza szálkásítasz egy 4-5 kgt és szuper formád lesz.
2018. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!