Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés? Többi lent!

Tömegnövelés? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval tudom az alapokat,hogy fehérje az 2xtskg,szénhidrát 5x tskg,a zsír pedig 1xtskg...viszont az lenne a kérdésem,ha a 2x tskg helyett (ami például 60kg-nál 120g fehérjét jelent) baj lenne-e,ha a 120g fehérje helyett 150-160g fehérjét vinnék be? A többi érték (szénhidrát,zsír az megmaradna a normálon). Köszi a válaszokat!

2018. jan. 1. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szénhidrát és a zsír az tök mindegy. Fehérjéből kell kb. 2g/ttskg a többi kcal pedig zsír és ch, annyi kell belőlük, hogy havi 1kg hízz. Nem baj, ha 2g/ttskg-nál kicsit kevesebb, vagy több fehérjét viszel be, de igazából a 2g/ttskg is sok, elvileg 1,5-1,8g/ttskg-val is lehet fejlődni.
2018. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
60%
igen baj mert akkor drágábat sz@rsz ahogy cortez mondta
2018. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Összeállítottam egy étrendet: [link]


Min kellene javítsak szeritnetek? Ne azt mondjátok,hogy kevesebb fehérje,mert én is értem,csak hogy hogyan oldjam meg,hogy kevesebb legyen a fehérje? Köszi.

2018. jan. 1. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl. hagyd el a tömegnövelőt.
2018. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ,ha már megvettem,inkbáb nem is szedem :)
2018. jan. 1. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan 10-15 g + - nem oszt nem szoroz annyira . Vannak akiknek szintén kb 120 g kellene mégis 110 vagy 132 g fehérjét visznek be ( ez csak példa ) mégis látni azért a fejlődést . Tehát pár g se ide se oda . Bár a 30-40 g eltérés nem épp ideális . Az 5 g szénhidrát sem teljesen helytálló ( ám lehet hogy neked tényleg ennyi kell belőle ) . A ch bevitelt ki kell tapasztalni .
2018. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!