Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidtól Nőiesedett a...

Sándor1986 kérdése:

Szteroidtól Nőiesedett a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 évesen csináltam egy trenbolone kúrát, a kúra végén HCG-t szedtem.(Tudom hlgy hülyeséget csináltam kioktatást nem kérnék)

#Szteroid mellékhatás
2018. jan. 3. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél fel melltartót
2018. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
Keress fel 1 orvost
2018. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
16 évesen tren az igen, keress fel tényleg egy orvost. remélem amúgy, hogy egy életre tönkre vágtad magad. Amúgy áruld már el mi vezetett rá, hogy 16 évesen szedj vmit? Mármint azon kívül, hogy valószínűleg retardált vagy.
2018. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Direkt oda írtam, hogy kioktatásra nincs szükségem! Köszönöm
2018. jan. 3. 15:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves Sándor1986, szerintem te nem voltál ott matekórán, mikor számolni tanultatok, vagy lehet, hogy te még mindig 2002-ben vagy.. de szerintem szimplán trollkodsz..
2018. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha csak trollkodás lenne...
2018. jan. 3. 16:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Orvos! Nem is értem, hogy lehet feltenni ilyen kérdést. Mégis mit vártál? Idióta vagy.
2018. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Állítólag "friss" gynonál valamilyen szinten visszaszorítható tamoxifennel (Zitazonium) vagy aromatáz inhibitorokkal, de sok esetben csak a műtét segít. Ezeket andrológus/endokrinológus írhatja fel. Nem tudom, hogy itthon próbálkoznak-e gyógyszerrel, vagy egyből kés alá akarnak fektetni, ez csak neten talált info.
2018. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehetett volna még mit csinálni, amikor kezdett érzékeny lenni a csöcsöd. Most már csak műtét
2018. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most akkor hány éves vagy ?

Az írottak alapján már ba-szhatod már bocs.Műtét.

Annak idején amikor elkezdett érzékeny lenni akkor még simán visszafordítható lett volna.

Nem baszkodásból de trenbolont ki javasolt neked 16 évesen ? xD

2018. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!