Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb felosztás?

Melyik a jobb felosztás?

Figyelt kérdés

Szeretnék felszedni kb. 5-6kg izmot és az érdekelne, hogy melyik edzés felosztás optimálisabb egy kezdő - középhaladó részére?

Heti 3 teljes testes edzés ugyanazokkal az alap gyakorlatokkal csak mindig más ismétlés tartományban tehát 1.nap 4-6 2.nap 6-8 3.nap 8-10 ismétlés vagy inkább felső-alsó test felosztásban 4 napot az első 2 napon alacsonyabb ismétlés számmal, következő két nap meg kicsit magasabb ismétlés számmal?

Tömegnövelő étrendet már összeraktam csak az edzést nem tudom, hogy melyik lenne optimálisabb a szintemen.



2018. jan. 3. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ICF 5X5-öt . Kezdőnek az remek .
2018. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mi a szinted? :D Tudsz minden edzésen súlyt emelni, vagy inkább minden héten/minden második héten? Ha utóbbi, akkor mehet upper lower. Ha előbbi akkor a fentebb említett ICF, SL de van egy csomó jó, és ezek mind 3 napos teljes testes edzéstervek.

Amit kiemelnék, hogy nincs olyan hogy legjobb felosztás/edzésterv. Az a legjobb amit csinálsz is, és nem úgy hogy hetente kihagysz egy két edzésnapot mert nem szereted csinálni az adott edzéstervet. :D

2018. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Irtam hogy kezdő-középhaladó és ehhez érdekelt volna a legoptimálisabb edzés módszer. Nyilván nincs olyan, hogy legjobb de mindenhol azt olvastam, hogy az egy testrész/edzés kezdő szinten nem igazán ajánlott ezért érdekelt a legoptimálisabb és nem a legjobb. :)


De köszönöm a válaszokat!


Akkor marad a teljes testes.

2018. jan. 3. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
ICF-t bátran ajánlom, énis ezzel nyomom. És tényleg fejlödök!
2018. jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
irjátok neki az icf-et pedig százszor leirta, hogy közép-haladó tervet akar nem full kezdőt, a két felosztás közül amit irtál nekem jobban bejönne az alsó-felső, de mások vagyunk, szerintem kezdd azzal és ha nem jön be akko mehet a teljes testes
2018. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdő - középhaladót írt . Ide meg még jó az ICF , majd ha megáll a fejlődésben akkor lehet lépni egy haladó tervre . És nézdd már meg hogyan edz . Semmilyen tervet nem követ , tehát nyugodtan tolhatja az 5X5-öt.
2018. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ICF csak full kezdőknek jó, az is max pár hónapig. De lehet én tévedek, nekem lófszt nem hozott, és ahogy váltottam saját magam irt tervre, egyből jó lett minden. De akkor icfezz kérdező azt majd meglátod.
2018. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!