Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés mellett belefér ilyen...

Edzés mellett belefér ilyen étrend?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 84kg 184cm.

Kb 5-6 hónapja kezdten el gyúrmázni mellete nagyjából oda is figyeltem az étrendre jött a natur csirke rizs zöldség, turo, tojás kombó. Sajnos mostanába jobban elengedtem magam reggel müzli tejbe, ebédre tonhalas tészta (teljes kiorlésu) vagy a masik mustáros csirke rizzsel vagy épp szecsuáni mindig probalok ujitani.

Vagy épp desszertnek tegnap mondjuk fehérjeporbol csinaltam kokuszgolyot, mikozbe eddig egy natur joghurtal elvoltam. Sajnos amit tanulok szakmam mellet elég sok suti van és elég nehéz igy ami épp az ujjamon van kidobni ill. beletorolni a ruhámba.

Azt vettem észre, hogy kicsit már másképp néz ki a hasam ahogy eddig kinézett full natur csirke mellet szabalyokat betartva. Igaz most elvileg tömeget novelek és tudom, hogy ilyenkor kell sokat enni. Szerintetek folytassam ezt és nyáron leszálkásitok, vagy térjek vissza a régi módra.



#étrend #tömegnövelés #étrend edzés mellet
2018. jan. 18. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha belefér a makrókba akkor simán , és néha belefér egy-két lazább nap . Csak ne rendszeresen .
2018. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, tömegelés időszaka alatt teljesen rendben van a tonhalas tészta meg a fehérjesüti. Olyan étrendet kövess, ami amellett, hogy a céljaidat szolgálja, ízlik és könnyen fenntartható, és élvezhető. Hobbi szinten felesleges csirkerizsezni, ha nem szereted. Én pl. a "csirkerizst" indiainak szoktam megcsinálni, különböző fűszerekkel, paradicsomsürítménnyel vagy spenóttal, csicseriborsóval meg mindenféle zöldséggel a csirkemell mellett, jó csípősen. Gyakorlatilag ugyanaz mint egy unalmas csirkerizs. Ha a makróid rendben vannak, akkor a külsőd szempontjából teljesen mindegy, hogy miből viszed be az x gramm fehéjrét meg szénhidrátot. Nézz utána az IIFYM-nek, szertintem az lesz a neked megfelelő metódus.


A hasad meg nézhet ki attól máshogy, hogy néhány hónapja már elkezdődött a tömegnövelés, nyilván folyamatosan szedsz fel zsírt is.

2018. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem, durvább étrendet fogsz írni. Ezek rendben vannak, nyilván némi zsír jött fel, de az a kalóriatöbblet miatt van (lehet, hogy túl nagy a többlet, de eleve természetes, hogy zsírosodsz is valamelyest. ha nagyon zsírosodsz, akkor sok a kalória és csirkerizzsel is zsírosodnál).
2018. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!