Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy test...

Miért van az, hogy test építek és azt érzem, hogy fáradtabb lettem?

Figyelt kérdés
szedek multivitamint,fehérje dúsabb az étrendem, de esténként például testépítés után korábban fekszem le, másnap is inkább csak mozdulatlanul ülök mert ez esik jobban. Szóval azt érzem, hogy spórolnom kell az energiámmal,hogy újra összegyűljön az energiám.Többet kell pihennem mint amikor nem gyúrtam ez normális?

2018. jan. 19. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Több CH kell a sejteknek.
2018. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van; vagy kevés a kaja vagy kevés az alvás vagy túl sokat edzel és így túledzésben vagy.
2018. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kevés kaja. Én inkább fel vagyok pörögve edzés után meg reggel is.
2018. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túledzést kizárnám, heti 9 edzésem van, így se tudom túledzeni magam (persze ebben benne a reggeli kardió és a délutáni edzés). Emellett napi 5-6 edzés levezetek.

Inkább az étkezés lesz a buktató, egyél többször a nap folyamán, emeld a ch-t ha gyengének érzed magad. B-vitaminra figyelj. Pihend ki magad, ha teheted nap közben is lazíts legalább fél órát. Igyál sok folyadékot, lehetőleg vizet.

2018. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A víz is sokat számít, többet mint gondolnád, ahogy írja az utolsó. Nekem sokszor a faradtsagra meg kelett innom fel liter vizet, és otperc múlva már porogtem. Azóta ügyelek a vizfogyazstasra
2018. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 kemény edzés lehet ha 9-et gond nélkül kibirsz...
2018. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető a kilenc edzés, ha mondjuk abból öt az reggeli aerob edzés, a többi négy meg délutánonként súlyzós edzés. Más kérdés, hogy kinek van erre ideje?
2018. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha keményen edzel, elég necces 5 kardió... Olyan edzés után, amin guggoltam, nem szívesen mozgok pár napig
2018. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én aerobról beszélek, ami kb. tempós gyaloglás vagy laza szobabiciklizés
2018. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Heti 4 kardó, 4 súlyzós és heti egy úszás.

Kinek van ideje? Annak aki szakít rá, akinek fontos a mozgás és az egészsége, esetleg a hobbija a munkája is egyben.

2018. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!