Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitas alatt olvastam h...

Szalkasitas alatt olvastam h jobb a kapszulas kreatin, szerintetek? (és milyen fajta milyen típus)

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Feleslegesnek tartom a kreatint szálkásításhoz, ha az izomvesztéstől rettegsz inkább igyál edzés közbe bcaa-t de ha csak simán beviszed a szükséges fehérjét akkor se fogsz léynges izmot veszteni
2018. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cortez szokta mondani, hogy segít megorizni az erőt. Én szednek és bcaat glutaminnal is, nem szalkasitok minden hónapban, annyi plusz pénz nem csap földhöz senkit. Nekem konkrétan ha ezek csak pár százalékot tesznek, akkor is megerik. De mindenki maga dönt.
2018. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És milyen fajtát ajanlotok?
2018. jan. 20. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
En monohidrat. Próbáltam a crea bombot scitectol de semmivel sem volt jobb, mint a gymbeames olcsó monohidrat. Ha nem hiszed, próbáld ki
2018. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!