Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 22-24 % tzs. Ről inditva a...

22-24 % tzs. Ről inditva a szálkásitást mehet 1kg hetente? Vagy igy is 0.5kg a heti ideális súlyvesztés?

Figyelt kérdés

nem vagyok túl nehéz, 75kg de elég alacsony, ráadásul nem testépitő vagyok még hobbi szinten sem, csak simán sportos,fitt akarok lenni nem pedig egy punnyadék, szóval igy mehet a heti 1kg minusz? a cél olyan 12-15% szóval kockahas annyira nem cél, de ahhoz közeli állapotra akarok lemenni aztán pedig erősödni, lean bulking lenne a téma :)

előre is köszi


2018. jan. 24. 18:35
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és már edzek egy ideje, csak alapból olyan 18-20% tzsről indultam ,azóta jött fel pár kg izom ami meg is látszik, csak ugye a zsir nem ment le, egy kicsit jött is derékon látszódik
2018. jan. 24. 18:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne maradni heti fél kiló körül, ha vigyázni akarsz az izmaidra.
2018. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!