Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ehetek s*r kaját?

Ehetek s*r kaját?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy tömegelek,de szar kaja nélkül egyszerűen nem jönne ki a 3000kalória,mert egyszerűen nem birom megenni az uccsi falatokat. Nagy baj ha eszer szar kaját is?
2018. febr. 5. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
heti 1-2x belefér, de ne vidd túlzásba mert nem zsírt akarsz építeni.
2018. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A zsír szar kajával is 70alatt van szóval nem akkora gáz...tömegnövelőn gondolkoztam,szerintetek? Persze ha lenne ingerem kajával bevinni a 3000kalóriát természetesen azt tenném,de így hogy nincs jól jönne a töemgnövelő?
2018. febr. 5. 19:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Fehérje és zabpehelyliszt (nem zabpehely, hanem LISZT!) tejjel. Simán lemegy vele 1000 kcal. Még banánt is tehetsz hozzá a jobb íz végett.
2018. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem tudom neztetek e a mekis kajak taperteket... 2 sajtburger + 1 nagy krumpli: 800 kaloria ( benne 30 gramm feherje). Ez boven belefer, akar minden nap lehetne enni ennyitol nem hizna el egy ember... Csak vitaminok meg ezek nincsenek benne, de arra ott a tapkieg.


Szoval ehetsz nyugodtan, csak azert ez melle meg egyel mast is :D

2018. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

volt egy csavo aki kiserletezett magan, es csak mekis kajat evett nemtom hany honapig, es fogyott tole. Mert annyit evett amire szuksege volt, melle meg salatat meg ilyeneket.


De a rohejes hogy meg a "nagy" testepitok is kopkodnek ra amugy meg minden masnap ott zabaljak 2 pofara off szezonban :D gyokerek...

2018. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tömegelésnél bőven belefér, főleg ha nem vagy versenyző.
2018. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szalkasitasnal is boven... oda is kell vagy 2000 kaloria
2018. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem tartom egészségesnek, ha mindenfélét eszem, így nekem nem fér bele. Neked attól még beleférhet.


3000 kcal elég kevés s jó ételből is van tömény, szóval nekem emiatt sem lesz gondom ezzel soha.


Nyilván jobban fejlődsz rosszabb, de azért tápanyagdús kalóriatöbbletes étrenden, mint kalóriatöbblet nélkül, bármilyen jó is az, szóval ha tényleg nem tudod máshogy megoldani, ez a kisebbik rossz. Csak furcsállom. Hacsak nincs nagy bajod a zsírral, simán megemelheted, ha csak így tudod bevinni rendes ételből a szükséges mennyiséget.

2018. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mekis kajaval is lehet fogyni, de figyelembe kell venni az egeszseget is.
2018. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz lényegesen szarabb a forma ha mindent eszel amit találsz. Zsír nyugodtan mehet följebb, ha alkalmas vagy rá, jobb is lehet az eredmény több zsírral, mint ch dús étkezéssel. A kcal számít úgye a testsúlyváltozásban ;)
2018. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!