Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Train With Brain feladta, nem...

Train With Brain feladta, nem fog leszálkásítani, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Most olvastam facebookon.

Hirtelen felindulásból bejelentette, hogy le fog szálkásitani, aztán nemsokra rá már érződött, hogy megbánta, most meg be is jelentette, hogy szarik az egészre. :D


2018. febr. 9. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy f@.sz, sokszor ki lett már vesézve.
2018. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Ki ez a madár ? Sose hallottam róla.

Jó nagy lúzer lehet akkor... lehet adni a "szavára" ezek szerint.

2018. febr. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen okoskodók, ennyire értenek ehhez az egészhez. Egy kőműves segédnek jobb fizikuma van. Ott van drugsbunny, ő is csak dumálni tud, de közben úgy néz ki, mint egy teletojt búvárruha.
2018. febr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már most is túl izmos.
2018. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki lúzernek tartja itt ez a gyereket mégse telik el nap, hogy valaki ne írna ki róla kérdést.

Annak ellenére, hogy lúzer mégis köztudatban van foglalkoztok vele.


A fenéért nem vagytok képesek végre elfelejteni? Hagyjátok a francba oszt jónapot. Csinálja a hülyeséget magának meg a híveinek azt annyi.

2018. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel minden nap van egy mégnagyobb lúzer, aki képes feltenni róla egy kérdést, ezért van kérdés róla, amúgy mindenki letojná magasról.

A videózást is feladhatná, nem csak a diétát, ez a véleményem róla.

2018. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszrom.
2018. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra még mindig az a kérdés, hogy eleve hová akart még "leszálkásítani" az a vaságyastól 40kg hülyegyerek...
2018. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem volt rajta sok izom, nem csoda, hogy felhagyott a szálkásítással. Gondolom idő közben rájött, hogy hiába nagy a karja, ha szinte csak zsír van rajta. Lepucolás után jó, ha maradt volna 35-ös.
2018. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér egy srác..Nem is értem miért követik,miért akarnak egy olyan embert követni az emberek aki semmihez sem ért?
2018. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!