Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez jó felosztás?

Szerintetek ez jó felosztás?

Figyelt kérdés

Mell-Tricepsz


Hát


Láb


Váll-bicepsz


2018. febr. 13. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, de én inkàbb: mell-bicepsz, láb, hát, váll-tricepszeznék. Mióta edzel?
2018. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az se rosz :D 8 hónapja,eddig 5napos osztott edzés tervem volt,de már nagyon megterhel,talán túl is edzettem magam,ezért átváltok 4napra
2018. febr. 13. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor megpróbàlhatod még a:

1.mell-elülső-oldalsóváll

2.hát-hátsóváll-csuklya

3.láb

4.kar


Vagy push-pull-leg 2 nap pihenő push-pull-leg.

2018. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,az elején jó volt de aztán túl edzés lett a 6napból
2018. febr. 13. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Push pull legnél?

Hogy?:D

1.nap Push

2.nap Pull

3.nap leg

4.nap pihenő

5.nap pihenő

6.push

7.pull

8.leg és így tovább. Ugyan annyi sorozattal dolgoztál, mint ha hetente kapna terhelést? Mert így kevesebb sorozattal kell minden izomra dolgozni.

2018. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kuva sok 1 hét alatt 6 edzés,tök mindegy hogy a heti összesítést kell nézni,naturálba lehetetlen 6edzés végignyomni rendesen
2018. febr. 13. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy héten öt edzés. De nem kell semmit kőbe vésni, mehet 3 nap szünet is köztük.. másrészt genetika kérdése, nekem bőven jó lenne , mert jól regenerálódok naturálba, emellett a fehérje szintézis max 48-72óráig tart, elvileg érdemes azután hamarabb edzenj egy izomcsoportot ujra, mint hetente. Bár jelenleg énis heti 1x edzek egy izmot, kivétel ami levan maradva.
2018. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!