Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat esetleg...

Milyen gyakorlatokat esetleg edzéstervet javasoltok ahhoz, hogy tudjak csinálni legalább 1 normális muscle up-ot vagy a zászlót megtudjam csinálni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kezdtem el ezt a saját testsúlyos edzést és egész jól haladtam mostanáig. Megakadtam, lazán megcsinálok 10-12 húzódzkodást bicepszre is meg hátra is és ebből 8 sorozatokat szoktam, mellette természetesen leengedések és stb.. Edzek nyilván mellre, vállra, lábra, hasra és tricepszre is.


Úgy érzem elakadtam, az Istenért se tudok megcsinálni egy muscle upot se és a zászlót is csak felugrásból tudom megtartani 1-2 másodpercig.



2018. febr. 20. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne 10-12 oket csinalj hanem 20-25oket felhuzasbol meg amiket csinalsz! Aztan kozbe gyakorold a zaszlot is. Kerj valakit hogy picit segitsen tartani ne fogjon hanem egy picit segitsen. Menni fog! Sok sikert :)
2018. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Abban tudnál segíteni, hogy, hogy érjem el azt a 20-25-öt? Minél többet próbálok húzódzkodni akkor a második szériára elfáradok.

2018. febr. 20. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgas az elsőre....
2018. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél súlyt egy táskába és 5-8at csinálj
2018. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az sem rossz, van súlymellényem, de súlyok nélkül szeretnék edzeni. Köszönöm viszont a segítséged.
2018. febr. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!