Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kicsit fáj az egyik vállam...

Ha kicsit fáj az egyik vállam az egyenes pados fekvenyomástol akkor helyettesithetem negativ pados nyomással és sima pados egykezes fekvenyomással?

Figyelt kérdés
Egyik vállam eléggé szùr ha nagyobb sulyt akarok nyomni sima padon viszont az egykezestől és a negativtol nem fáj.
2018. febr. 20. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kivitelezési formát vizsgáld meg, de amúgy ja, negatív pad vagy tolódzkodás vállbarátabb.
2018. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az egykezes nyomás sokkal hatásosabb és jobban igénybe veszi a mellizmot, mint ha rúddal nyomnál.

Megjegyezném, hogy jó technikával nyomok rúddal, de szerintem az egyik leghaszontalanabb gyakorlat a mellizom fejlesztésére a rúddal való fekvenyomás.

2018. febr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 akkor te valamit nagyon szarul csinálsz, ém kizárólag fekvenyomok rúddal, és a mellizmom a legfejlettebb.
2018. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3#... ez csak annyit jelent, hogy szerencsések a tapadásaid mellizom téren és szép a formája.
2018. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem a mell az egyik legszarabb izomcsoportom jelenleg, viszont amióta kezisullyal nyomok sokkal jobban fejlodik.

Es mint irtam, tobben neztek mar meg a fekvenyomasom, nincs vele semmi baj, viszont en nem a legjobb gyakorlatnak tartom mellre. Nyilvan mindenkinek mas a kezenfekvo, en csak ajanlottam valamit.

2018. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!