Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen fenékből mit lehet...

Ilyen fenékből mit lehet edzéssel kihozni és hogyan?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok!

A problémám,hogy a fenekem olyan,mint a bal oldali fotón.Se izom,se "háj" nincs igazán rajta, formátlan, plötty.

Ami még bónusz, hogy a lábaim is vékonyak, ellenben has-derékról fogynom kéne vagy 4-5 kilót, mert genetikailag is csak oda hízom, itt van bőven felesleg.

Kb skinny fat kinézetű vagyok.


Tudom,hogy izmot csak tömegnövelő étrenddel lehet előidézni, de nekem most elsődleges a fogyás lenne így a nyár előtt és valamit kerekebbé formálni, nem nagyobbá.


Ha hetente 3x súlyokkal végzek gyakorlatokat: guggolás, felhúzás, kitörés, csípőemelés, farizom gép..stb kb úgy, hogy kb 10 ismétlés megy mindenből sorozatonként ( guggolni pl.20 kilóval, csípőemelés gép szerint 30 kilóval ) , a súlyzós edzés után 30 percig


illetve még 2x a héten 1 órát aerobozom ( utána karra is pár gyakorlat), akkor lehetséges úgy leadnom a feleslegem, hogy a testem, fenekem tónusosabbá válik?

Vagy felejtsem el és a súlyzós edzés ez esetben annyit ér, mint halottnak a csók,hogy csak a zsírégetést segíti elő, hiszen nincs mit formálni és kalóriadeficitben izom se nő?!


Étkezés:

napi 2-2.5g/tst fehérje, 1g ch, kalóriában ez olyan 1300-1400 körül szokott kijönni. Még így is soknak érzem.

(alapanyagcserém 1394 kcal, 170cm 57kg)



Bónusz kérdés: hogy kell a farizomgépet használni ( a térdelős, kinyomós fajta), mert én sosem a fenekemben érzem, hanem elöl,a combomban?!


Köszönöm!


2018. febr. 22. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletben nagyon szépen összeraktad megterveztél mindent előre a fenék is egy izom amit formálni tudsz nagyon jol látható módon , a te magad által leirt gyakorlatokkal ajánlom még a lépcsőzőgépet popsira nagyon jól ráedzz és rendesen égeti a zsírt ÉS OLYAT HOGY NE KEZDJ BELE MERT ÁHH ugyse fog müködik ki se ejts a szádon , kell az a jó alak nyárra és tudsz formásitani ha akarsz ;)
2018. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sima edzés és fél év alatt átalakulsz,de ahhoz kellene szerintem 1800 kalória,legalább edzésnapokon.Az ilyen farizomgép témákat meg hanyagold,alapgyakorlatokat végezz teljes testre.
2018. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igy jo,sokat fogsz javulni. Tonusosabb leszel siman nyarra.


Hagyd a fa.ba :D guggolas

2018. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!