Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés

15 éves leszek nem sokára , lány vagyok.

Nem gondolok nagy karra súlyzózás és hasonlókra csak fenék és hasra szeretnék, hogy legyen valami formám, semmi több. 😀 azt már el lehet kezdeni?

Azért kérdezem, mert sokat olvastam arról, hogy meg is állhat a fejlődés ilyenkor mint méret vagy nőknél a mell pl.

Vagy ha csak fenék, has azzal nem lehet baj? ❤



2018. febr. 22. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Az alatt, hogy edzés azt értem, hogy felülés,fekvő támasz, futás, lépcsőzés és társai! 🙂
2018. febr. 22. 22:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már edzhetsz, akár eddig is, de lassan majd jöhet a súlyzó is.

De, mindenre eddz, ne akarj egyenetlenül fejlett testet. Nagy karod az életben nem lesz nőként naturálban...

2018. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jut eszembe. Nektek nincs tesiórátok? :) Teljesen alapdolgokat írsz, eddig is kellett futnotok meg minden... Jól néznénk ki, ha egy futásra képes szárazföldi emlős tizensok évig nem futhatna...
2018. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De persze van! Csak napi rendszerességgel értem:)

2018. febr. 23. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!