Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne ezzel kezdjek?...

Mit kéne ezzel kezdjek? Bővebben a leírásban

Figyelt kérdés

A probléma az hogy konkrétan szinte semmi izomzatom nincs. A vállaimra is rossz ránézni annyira lógnak. Pár lány osztálytársamnak is szélesebb válla van mint nekem. Szerintem ez miatt nincs annyi önbizalmam. Járok konditerembe heti 2x ott úgy nagyjából képben vagyok a gyakorlatokkal. Van hogy néha úgy érzem egyáltalán nem erőltetem meg magam edzés közben de ha 1 súllyal feljebb rakom akkor már szakadok meg. Van egy kis súlyfelesleg is a hasamon nem olyan vészes de azért valamennyire látható. A kérdés az milyen gyakorlatokat érdemes csinálni vállra hogy szélesebb legyen? Kb. mennyi idő mire látszani fog az eredmény? (Gondolom nem 2 hét hanem több hónap múlva.)Ránézek a felsőtestemre és egyszerűen szánalmas...

14/F



2018. febr. 23. 19:55
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
étrend se ártana google.hu válledzés
2018. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
14 évesen még elég fiatal vagy a konditermi edzéshez, ebben a korban szokták hagyni elkezdeni a nagyobb súlyok használatát, nem azt mondom, hogy ne csináld de mindenképp okosan kell csinálnod. Szerintem mindenképp kezdj saját súlyos gyakorlatokkal pl:fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, lábemelés, guggolás stb és ezek végtelen variációja. Gyorsan lehet veluk fejlődni és megerősödni, a neten számtalan videót és segítséget találsz. Mikor felépítettél némi izmot, utána javaslom a kondizást. Kaja tipp: tojás,husi,zöldség, gyümölcs, krumpli, rizs nagyon hasznos, a péksütik,csokik, chipsek sajnos nem fognak előrébb vinni a céljaidban. Sok sikert kívánok!:)
2018. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 25. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!