Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendkiegészítőt...

Milyen étrendkiegészítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és másfél éve, hogy bekerültem egyetemre, ami akkor egyenlő volt a mozgás elhanyagolásával, ellustulással és a gyakori alkoholfogyasztás is jellemző volt. Előtte középiskolában a mindennapos testmozgás része volt az életemnek, mellette bármit ehettem, nem látszott meg rajtam, de sose voltam nádszál vékony se, inkább izmos. Sajnos azok az izmok szépen eltűntek rólam, és rosszul érzem magam a bőrömben, szeretnék újra mozogni, és formában lenni. Az étrendem már úgy-ahogy rendbe tettem, és a folyadékbevitel napi szinten megüti a 1,5-2 litert, viszont szeretnék táplálékkiegészítőket és fehérjeporokat kipróbálni/használni, hogy többet érjek el, mint ezelőtt valaha. Nem igazán tudok eligazodni ebben a világban, miket ajánlanátok egy kezdőnek?

2018. febr. 23. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A többet nem a táplálékkiegészítőktől fogod elérni.Ezek csak kényelmi dolgok.Mert kényelmesebb meginni egy fehérjeitalt,mint lefőzni és meghámozni 4 tojást.Ennyi a szerepük kényelem,nem pedig szükség.Ami valóban hasznos lehet a multivitamin,mellé Magnézium,hogy ne verd szét a berendezést ha épp megvan,D3 vitamin,hogy télen se legyél hullaszínű meg beteges,és Omega 3 ami mindig alap.
2018. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen, max egy vitamin. Normál kajából simán be lehet vinni a szükséges tápanyagokat.
2018. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És amik elősegítik a fogyást, se érdemes?
2018. febr. 23. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen sincs igazából.Amit ennek hirdetnek az csak sima ajzószer.A működési elve az,hogy diéta alatt sokkal kevesebb az erő,mert kevesebb a kaja.Ilyenkor a sportoló beveszi a zsírégetőt ami tele van koffeinnel egyéb legális stimulánssal,az éhségérzet topul,jön némi energia és végig tudja nyomni az edzést gyengébben is és az edzéssel égeti el a kalóriát,nem pedig a tabi égeti el.De kezdőként vagy edzetlenül ennek sok értelme nincsen.Ha iszol egy kávét edzés előtt ugyanott leszel egyébként is.A fogyást a kalóriadeficitbe rakott étrend tudja elősegíteni.
2018. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha mindenáron akarsz táplálékkiegészítőt használni,akkor érdemes multivitamint kieTgészítőt használni,és ízületvédő termékeket fogyasztani. Az összes többi táplálékkiegészítő csak egy nagyon jó diéta..a pénztárcádnak:)(Feltéve ha nem vagy olimpikon,és nem készülsz a 2020-as Tokiói olimpiára,mert akkor ott minden számít a felkészülés során.Bár szerintem élsportolók közül se használ mindenki tápkieget rendszeresen és 1.000 félét..sokan inkább időszakosan alkalmaznak az eddigi tapasztalataim alapján)
2018. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocsánat a helyesírási hiábért.
2018. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hibáért*
2018. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!