Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem undorító, ahogy a sok...

Nem undorító, ahogy a sok koxos bemocskolja ezt a sportot a doppinghasználattal?

Figyelt kérdés
Egy versenyt már nem lehet megnyerni dopping nélkül..És itt most nem világbajnokságokról van szó.Fekete Lacinak teljes mértékben igaza van

2018. febr. 26. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem akarok versenyezni de egyet értek veled. De az a vicc hogy a testépítéssel foglalkozók 90%a csak hobbibol csinálja de sokan teljesen tudatlanul szurják magukat. Végülis leszarom de a szememben szánalmas
2018. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek a "sportnak" már úgy is mindegy. Grapefruit, pénisz fotózás, kategória létrehozás gáspár senkinek, stb.
2018. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már. Akkor szidd az összes olimpikont, focistákat stb... Sőt, írj Hosszú Katinkának is, hogy mocskos koxos
2018. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D Kis érzékenyek.
2018. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem undorító,ahogy az sem tudod mi az a kox és tudatlanul dumálsz? dopping nélkül soha nem volt és en is lesz élsport.
2018. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is élsportról beszélek,de egy amatőr erőemelő versenyt sem lehet már tisztán megnyerni
2018. febr. 26. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekete Laci is elég "fekete", csak úgy megsúgom neked.

Ez az undorító, amikor valaki dumál ellene, aztán közben meg tele van.

2018. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem (most testépítésre gondolok)

Vannak naturál versenyek is (amik általában valóban azok is, mivel szigorú a szűrés - márcsak a hitelességük megőrzése érdekében is), tehát mindenki megtalálja a maga terepét. Azért az halkan megjegyezném, hogy én kicsit elszomorodtam mikor első alkalommal láttam naturál showról képeket. Durva milyen kicsik a koxosokhoz képest. És utóbbi alatt nem is feltétlen a szteroid pocakos Colameneket értem, hanem egy akár egy átlagos gymbrot is.

2018. febr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!