Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyire számítana...

Szerintetek mennyire számítanak a makrók a fehérjén kívül?

Figyelt kérdés
Csak mert én mindíg is úgy tömegeltem hogy nem érdekeltek a magrók,kivéve a fehérje.Szálkásításnál szint úgy. Tömegelésnél 200nál ugyanúgy jön a tömeg mint 400nál. Szerintem csak a kalória számít és a fehérje. Ti hogy vagytok vele?
2018. márc. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nalam dietaban ha sok a ch, van neha tolto nap amiben tul sok a ch, akkor visszaugrik a viz ram es romlik a forma. Ezert en arra is figyelek.
2018. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam valahogy nem,ezt nem értem. Mondhatom magam szerencsésnek? xd
2018. márc. 8. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten szerintem az számít, hogy tömegeléskor kalóriapluszban legyél, szálkásításkor meg deficitbe. Én is csak azt számolom, hogy legyen napi 130gr fehérjém legalább, meg hogy a kalória 3000-3200 körül legyen.
2018. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően a kalória és a fehérje számít, igen.

De pl. szálkásításkor sokunknak érdemes ügyelni a többire is (s a konkrét ételekre, ha igen változatosan táplálkozunk), különben éhesek maradunk.

Tömegelésnél könnyebb, már akinek, mert ott van, aki kevés zsírral nem bír eleget enni.

De ha ezek alapján eszünk s nincs gond, csak éppen nem érdekel minket a konkrét ch és zsír makró... Igen, ez nekem is jól hangzik. De ha valaki másban hisz s neki az működik, az is OK.

2018. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!