Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes osszerakni egy otthoni...

Erdemes osszerakni egy otthoni "konditermet"?

Figyelt kérdés
Használt dolgokbol PL jofogas.Illetve ebay-amazonrol rendelve,egesz olcso dolgok vannak ott.
2018. márc. 9. 07:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ...elméletileg egyszer visszajön az ára, de ha ez csak fellángolás hogy "na majd én itthon jól kigyúrom magam" aztán 2 hét mulva ha nem lesz 45ös karod feladod. Ha az edzés már biztos hogy az életed része lesz akkor megéri.
2018. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem kell utazgatni a terembe,nekem is itthoni van,150-200kból megvolt minden.
2018. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Attól is függ, hogy mi a célod, milyen edzést csinálnál. Sajátsúlyos edzéshez viszonylag olcsón megvan a felszerelés, és nem is foglal sok helyet. Ha viszont kifejezetten kondiképeket szeretnél, az azért egy nagyobb beruházás, még használtan is, lehet, hogy a kondibérlet jobban megéri.

Számold ki, hogy mennyit költenél rá, és hogy az kb. hány havi bérleted ára - kb. ennyi idő után hozza be az ráfordítást, ha tényleg kihasználod. Ha már megvan, akkor a futópad kivételével gyakorlatilag minimális karbantartást igényel amúgy.

2018. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mit vennél e-bay-en? Kondigépet szerintem felejtsd el, mert olyan vámot ráb_szhatnak, hogy beszarsz. Kintről én is rendelek sok dolgot, de rudat, gépet, súlyt, inkább ne... Kesztyű stb. az oké.


Szerintem érdemes, amint elkölközöm, én is csinálok - bár én már csak egy keresztcsigás erőkeretet csinálok zártszelvényből és mindenem meglesz. Nekem a f_szom kivan a foglalt gépekkel, a lábszagú emberekkel, a nyitva tartással, meg a sok ájfosos birkával, akit csak kerülgetek. Otthon majd felkelek egy szál f___ban, átmegyek a kondis szobába és várakozás nélkül csinálom, ameddig akarom, „ingyen“, kussban.

2018. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
200-ból megvan egy otthoni felszerelés, ami mindenre elég, ez max 2 évi bérlet ára, ha hosszútávra tervezel hülyeség gondolkodni hogy megéri-e!
2018. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokért!
2018. márc. 9. 20:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért de hagy egy normális kondigépet szeretnél venni (csigásgépek, bicikli, futopad) azoknak darabja 80-250 e ftja nemmllesleg a konditeremben sok előnye van pl ingyen szauna(gondolom nem akarsz szaunat építeni csk hogy segítsd a regenaraciot(es ha igen gondolj a fűtesere is)) és zuhany a bérlet mellé, amikor látod mások mit hogyan csinálnak tudsz tanulni a hibáikból es nem mellesleg honnan szerzel edzőtársat vagy valakit aki segít neked ha nagyobb súllyal dolgozol (majd ott all melletted muterod hogy lekapja rolad a 100kilokat?) és alapból a terméknek segitenek neked ha kezdovagy (persze ha nem vagy bunko es\vagy idiota)
2018. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző vok *termekek=termekben

Csak ez a kutv@telefon mindent kijavít

2018. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezert talaltak ki az erokeretet,mert azon egyedül is lehet edzeni biztonsagos,mivel a biztonsagi tartok megfogjak bukas eseten a sulyt.Meg én úgy hallottam,hogy ilyen csigas gepekre rohadtul nincs szükség,eleg a szabadsuly,azzal is eredmenyesen lehet edzeni.
2018. márc. 10. 10:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Futopadra meg biciklire foleg nincs :D elobb megyek ki futni a szabadba vagy biciklizni.
2018. márc. 10. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!