Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek erősebb?

Hogyan legyek erősebb?

Figyelt kérdés
Erősebb szeretnék lenni, már edzek, gyakorlataim is vannak, súlyzózok stb.. De valaki leírna nekem egy napi étrendet, hogy pontosan mit egyek? Egyébként biceps-re szoktam edzeni. Valaki segítsen légyszi. 13/f vagyok. Köszönöm.

2018. márc. 12. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne így, mert ez semmi jóra nem vezet.
2018. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. márc. 12. 14:27
 3/6 palilaci ***** válasza:
Sulyzoval raersz. Beirod googlebe, hogy fegyencedzes, letoltod a konyvet pdf formatumban, aztan koveted az abban leirtakat.
2018. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, de ha nincs elég fehérjebevitelem nincs töretlen fejlődés, hiába súlyzózok.
2018. márc. 12. 14:56
 5/6 BlodDrunk ***** válasza:

Google--->alapismeretek--->1.találat.

Olvasni remélhetőleg tudsz,aztán,hogy mit fogsz fel belőle csak rajtad múlik.

2018. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs elég fehérjebeviteled... Még! Amint elkezdesz edzeni, az izmaid fejlődni szeretnének amihez tápanyagra van szükséged, amire a szervezet éhségérzettel reagál. A ki nem elégítésére pedig ingerültséggel és enerváltsággal.
2018. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!