Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt más olyan is aki...

Van itt más olyan is aki szokott edzeni (akár konditerem/ testsúlyos edzés), de mellette eszik mindenfèlèt?

Figyelt kérdés

Látom sok válaszból hogy sokan tényleg annyira komolyan űzik a testedzèst, hogy szigorúan csak egészséges ételt esznek, csak amit szabad

En saját testsulyos edzést végzek, de tényleg csak hobbi szinten, hogy jobb formában legyek, meg szeretem is, de mellette megeszek mindenféle vackot is, sok édességet is,gyorskaját,( szerencsére nem igazán tudok hízni) mert egyszerüen szeretem őket :D


2018. márc. 12. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Te vagy a normális, nem ők.

...ééééééés lepontozááááás...

2018. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én kicsit komolyabb szinten nyomom mind az itteni hobbi gyúrósok, de az édességen, tésztán, fehér kenyeren kívül mindent megeszek. 7végére már be is terveztem egy jó kis körmös pacalt ;)
2018. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is eszek minden sz/rt,én már nem 1 versenyen voltam. Kalória és a makrók bevan tartva tök mind1 mit eszel
2018. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont. Én például alapból zabpelyhen, rizsen, csirkemellen, protein turmixon, zöldségeken és salátákon élek, de nem feltétlenül csak azért, mert ezt tartom egészségesnek. Közre játszik az is, hogy könnyen tudok vele számolni, olcsó, gyorsan és változatosan elkészíthető. Ettől függetlenül bármikor kapható vagyok mondjuk egy lábszár pörire, vagy pl pacalra, csak nem tömök be mellé még fél kiló kenyeret, hanem főtt burgonyával eszem. A cukrot, és finomított lisztet én is kizártam. Az vagy, amit megeszel.
2018. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy mit eszel, az a lényeg hogy a makrók meglegyenek.
2018. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is saját testsúlyos edzést végzek, és ugyanúgy eszek édességeket, péksüteményeket, zsíros ételeket, mint korábban, csupán jóval kevesebbet, hogy beleférjen a napi kajalimitbe. Ettől függetlenül viszont figyelek arra, mit eszek, próbálom ésszel csinálni.
2018. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kezdő vagyok, nem veszem még komolyan az izmosodást (jó, most úgyis szálkásítok), de az egészségemre nagyon odafigyelek, szóval dehogy eszem mindenfélét. Azért elég sokfélét, de ha igazán rendesen akarok fogyni s még számolok is, akkor sokat könnyít egy alapos megszorítás. Márpedig akkor is csodásakat eszem, sőt, az esik jobban, nem mindennek az evése :)

Az édesség alap, de persze kellően egészséges, fogyást segítő formában.


Neked kell eldöntened, mi fontosabb, illetve elhiszed-e, hogy csak mert eszel egy sütit, automatikusan rosszabb formád lesz, betegebb leszel meg ilyenek :) Személy szerint az átlagember számára az alapvetően jó, egészséges étkezést támogatom, alkalmi kilengésekkel. Ez olyan arany középútnak tűnik, persze remek, hogy van, aki fegyelmezettebb, de nem kell túlreagálni a nem előnyös dolgok alkalmi evését...


Izmosodni és szálkásítani bármilyen megfelelően tápanyagdús étrend mellett lehet, itt inkább az egészségről van szó.

2018. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én se azt mondom hogy csak egészségtelen ételt eszek, rengeteg egészséget eszek mellette, minden nap valami jó müzlit szoktam enni, minden nap eszek zöldséget/ gyümölcsöt, vitamin tablettát is szedek stb

De mellette megeszek minden mást is :D

Napi szinten eszek különféle édességeket is

2018. márc. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!