Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hatásos-e ha szedek valamilyen...

Hatásos-e ha szedek valamilyen fehérje port? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Vegetáriánus vagyok, több, mint egy éve. Nincs minden nap időm figyelni a táplálkozásomra, hogy miből mennyit viszek be. De igyekszem teljeskiőrlésű gabonát enni és sok hüvelyest. Heti 5 x 40 percet edzem itthon. Szeretnék izomtömeget növelni és szálkásítani is.

2018. márc. 13. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Fehérje bevitel kiegészítésre találták ki, tehát "hatásos". Bár ez így elég hülyén hangzik. Senkinek sincs ideje figyelni és számolgatni, de azért sokan megoldjuk valahogy. Ha nincs rendben a diéta, akkor nincs fejlődés. Kalóriát és makrot kell számolni, ez nem kérdés ez tény.
2018. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem pl. tönkretenné a szintén vega étrendemet, így is túl sok fehérjét eszem, ha nem figyelek és számolok... :D Szeretem a fehérjeforrásaimat, nagyon is. Rólad mit se tudok. Állati fehérjeforrásod nincs is? Nem muszáj, persze, de úgy általában egy kicsit több odafigyelés kell.


Legalább pár tipikus napodat számold ki, hogy megtudd, hogyan állsz fehérjével. Onnan már számolás nélkül is könnyebb valamivel, nem lehet ugyan megtippelni a makrókat (legalábbis nekem évek számolása után sem megy elég pontosan), de azért csak sejtheted, hogy 30, 60 vagy 120 gramm fehérjét vittél be...

2018. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!