Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport vegyek? A...

Milyen fehérjeport vegyek? A étkezést szeretnék kiváltani, és amúgy kevés fehérjét eszem (nem szeretem a húst).

Figyelt kérdés
Nem mozgok sokat, igyekszem egyre többet, de nem az izomépítés a cél, hanem a fogyás, tehát olyan kéne, ami sokáig telít.
2018. márc. 13. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek akarod a fehérjét nyomatni? Amúgy a bab is tele van fehérjével, meg a tojás fehérje is. Ha fogyni akarsz, gondolom van rajtad zsír rendesen, akkor meg levonhatsz kb 10-20 kg-t a saját testsúlyodból és kiszámolhatod 1-1,5 gramm fehérjével. Hacsak nem vagy fényevő, akkor annyit meg tudsz enni por nélkül is. A por meg amúgy se vált ki étkezést, mert az csak fehérje..Egy normális étkezés során ennél több mindent be szoktak vinni az emberek. Vitaminokat, ch-t zsírt...

De bírom, amikor az emberek szart se tudnak az étrendkiegészítőkről, csak valami csodaszernek gondolják őket, ami megoldja a problémájukat és veszik ezerrel és máris nyugodtabb a lelkiismeret. Csak épp edzeni/mozogni/normálisan kajálni felejtenek el.

2018. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem sokáig sok-sok kalória laktat, amihez vajmi kevés 100g fehérje is... Hogy téged mi laktat, nem tudom. Keveseknek étkezés egy kevés fehérje, az a helyzet.

Hús nélkül is lazán beviheted azt a kis fehérjét, ami mozgás nélkül kellhet neked.

2018. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!