Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Mit tegyek, ha néha edzés közben rosszul leszek? Mit rontok el?

Kb. fél éve edzek, főleg saját testsúllyal egyelőre. Nem minden alkalommal jön elő, kb. 2-3 hetente egyszer, szédülök, hányingerem van, káprázik a szemem, muszáj lefeküdnöm a földre, mert úgy érzem, összeesek. Utána végig tudom csinálni az edzést végül is, de csak úgy, hogy jóval többet pihenek a gyakorlatok között, mint egyébként szoktam.

Makrók rendben vannak, multivitamint eszek. Vizet iszok edzés közben. Nektek volt már ilyen? Mit csinálok rosszul?

21f

márc. 13. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
BlodDrunk nevű felhasználó válasza:

Menj el dokihoz,szerintem vérnyomás bajaid vannak,de ne itt várj ennyi infóból értékelhető választ.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 13. 20:49 Privát üzenet
Vérnyomás,vagy vércukor problémának tűnik,de lehet egy gyenge kardió állapot miatt is.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 13. 23:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Minden gyakorkatban erősödök, a fekvenyomásban viszont gyengülök. Mit csinálok rosszul?
Fél év edzés alatt csak két kilót híztam, mit csináltam rosszul?
Rosszul lettem edzés közben, miért?
Bárminemű súlyzós tricepsz gyakorlatnál fáj a könyököm akkor valamit rosszul csinálok? 18/F
Mit csinálok rosszul? Milyen gyakorlatokat kellene csinálnom?
Van egy fiú, akivel már rég tervezzük hogy elmegyünk együtt terembe. Szeretnék elmenni, a baj az, hogy még nem voltam és félek hogy rosszul sül el. Mit tanácsoltok?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!