Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, ha néha edzés...

Mit tegyek, ha néha edzés közben rosszul leszek? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve edzek, főleg saját testsúllyal egyelőre. Nem minden alkalommal jön elő, kb. 2-3 hetente egyszer, szédülök, hányingerem van, káprázik a szemem, muszáj lefeküdnöm a földre, mert úgy érzem, összeesek. Utána végig tudom csinálni az edzést végül is, de csak úgy, hogy jóval többet pihenek a gyakorlatok között, mint egyébként szoktam.


Makrók rendben vannak, multivitamint eszek. Vizet iszok edzés közben. Nektek volt már ilyen? Mit csinálok rosszul?

21f


2018. márc. 13. 20:43
 1/2 BlodDrunk ***** válasza:
57%
Menj el dokihoz,szerintem vérnyomás bajaid vannak,de ne itt várj ennyi infóból értékelhető választ.
2018. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Vérnyomás,vagy vércukor problémának tűnik,de lehet egy gyenge kardió állapot miatt is.
2018. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!