Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzés esetén mennyi...

Otthoni edzés esetén mennyi súlyra lesz szükségem?

Figyelt kérdés
Naturálba természetesen,úgy hogy nem számolgatom a makrókat csak próbálok normálisan enni :D Nem veszem halál komolyan mint páran.Szabadsúllyal edzek kizárólag + calisthenics
2018. márc. 15. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha abszolút kezdő vagy akkor 50 kg elég de ha egyszerre akarod megvenni akkor inkább vegyél 100 kg-t..guggoláshoz fekvenyomáshoz viszonylag hamar kevés lesz az annál kevesebb. De ha van ismerősöd aki tud neked maszekolni, akkor úgy próbáld elintézni, mert ennyi súlyt megvenni elég drága.
2018. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet írni? :D Azt se tudjuk, hogy most mennyivel tudnál edzeni. Nyilván elég lehet annyi, amennyivel tudsz szériázni, aztán majd veszel hozzá, ha még kell. Meg mi az, hogy nem veszed komolyan? Van, akinek már a 100 kilós guggolás is komoly, van akinek a testsúly kétszerese a komoly, van akinek meg a 260 kiló.


De amúgy calisthenics-hez pl. nem feltétlenül kell sok súly. Ezt elég jól lehet nehezíteni sokáig, és utána kevés súllyal is. Leginkább tolódzkodáshoz lehet sok súlyt használni, de ahhoz is elég lesz amit a rúdhoz amúgy is veszel. Plusz jól jöhet súlymellény, parallette, és gyűrű, bár nem tudom, hogy calisthenics-ben milyen céljaid vannak.

2018. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. márc. 15. 20:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar van egyébként 150 kiló, de tényleg nagyon az elején vagyok én úgy látom pár évig felesleges lesz vennem :DD
2018. márc. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!