Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomást szerintetek...

Fekvenyomást szerintetek abbahagyjam?

Figyelt kérdés
Fekvenyomásnál sérültem le,de teljesen szabályos,és rendesen bevolt melegedve a vállam. Lehet elkéne hagynom a fekvenyomást? Olyan súllyal csináltam amibe 4-5öt birok nyomni.
2018. márc. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha teljesen szabályos volt, nem sérülsz meg. Nem értem a kérdést.
2018. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen szabályos volt pedig :DAkármilyen nehéz a felfogásod,érts meg valahogy.
2018. márc. 17. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a legvégén előrenyomtad/előrefeszítetted a vállad is és úgy nyomtad ki a rudat a végső pozíciójába. 3-4 hét alatt elmúlik a vállhúzódás ha szerencséd van... Nyújts és edzed a rotátorköpenyedet addig.. és figyelj oda, hogy a vállad a gyakorlat ideje alatt végig a helyén maradjon.
2018. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,most hogy mondod tényleg kinyomtam teljesen a végén. Erre mostmár figyelni fogok.
2018. márc. 17. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen a válasz hülye, nem a kérdés.


Attól függ, ha nem célod az erőemelő versenyzés, akkor semmi különösebb oka nincs annak, hogy fekvenyomj. Inkább fekvetőmasz, illetve ha rendbe jön a vállad, fekvőtámasz súllyal. Vagy, tolódzkodás súllyal. Még mindig természetesebb mozgásminta, mint a fekvenyomás. Lehet nyomni kézisúllyal is, ha már...


A klasszik fekvenyomás JÓ gyakorlat. De nem dől össze a világ ha helyettesíted valami mással.

2018. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!