Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 5 db átlagos méretű...

Napi 5 db átlagos méretű tyúktojás fedezi egy felnőtt 100 kg-os férfi napi fehérjeszükségletét, amennyiben konditeremben edz?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon kevés. 5db tojás nagyon maximum 30g fehérjét biztosít, míg egy ekkora tömegű férfinek kéne durván 150g.
2018. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha én 150 gramm helyett majd 250 grammot veszek be? Attól lesz bajom?
2018. márc. 18. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Az 5 tojás kib*szott kevés

A másik kérdésedre meg nehéz lenne rákeresni?

[link]

2018. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer az a kérdés, hogy 30g fehérje elég-e, aztán meg megkérdezed hogy 250 nem sok, hol itt az értelem?
2018. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg tudom magyarázni logikusan. Készülök venni fehérjeport, mert eddig csak tojásokat ettem. És ha veszek fehérjeport, akkor jó sok fehérjét fogok majd enni. Ebből következik, hogy kíváncsi voltam, hogy 250 gramm nem-e sok.
2018. márc. 18. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem egészséges a túlzott fehérjebevitel, feleslegesen terheled a szervezetedet. Ha a 100 kg szálkásan van meg, akkor 250-be szerintem nem betegednél bele, de egy része már felesleges lenne. Kétlem, hogy olyan roppant nehéz lenne 200 grammnál maradni.

S ha veszel fehérjeport, mert nem eszel elég fehérjét az étellel s beviszel napi 1-2-3 adagot, akkor mégis hogyan szállnál el a fehérjével? Ha anélkül is sok fehérjét eszel, ne legyen por is, világos. S hogy jön ide a tojás? Eddig 5 tojást ettél és kész? De a többi ételedben is nyilván volt fehérje.


Úgyhogy nekem sem világos ez a vibrálás és az egész.

2018. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ne vegyél port, hogy egyél napi 5 tojást, meg igyál 5 adagot porból. Inkább kajából vidd be.
2018. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyel meg 2-3 csirkemellet es nem kell tojasoznod.
2018. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!