Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik lenne az ideális fehérje?

Melyik lenne az ideális fehérje?

Figyelt kérdés

Edzés utáni fehérjére gondolok. Ajánlanátok készítményeket?

Valamint valakinek volt már rossz tapasztalata az Mhn Sport shop-ból vásárolt fehérjékkel? 100% Whey van ráírva, de azt tapasztaltam, hogy zsírosodok tőle (nem tömegnövelő).


2018. márc. 18. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Húsok (csirke,pulyka,marha, stbb..) Halak, Tojás, Túró, Sajt, Hüvelyesek, Növényi fehérje
2018. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Szia. Én Biotech párti vagyok. Ha van rá keret akkor ISO whey zérót ajánlom. Finom ízek vannak benne amino profilja is jó és zéró cukor. Gyors felszívódás úgyhogy teljesen ideális edzés utánra. Egy bibi van vele hogy 500 gramm 4600 forint körül van benne. Ha olcsóbban szeretnéd megoldani akkor a 💯% pure wheyt ajánlom ez is gyors felszivodasú 3590 fél kiló


[link]

2018. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind csak paraszt aki táska. Diéta alatt van értelme, meg cucc mellett, amúgy felesleges, nem leszel nagyobb tőle, max büdösebbet fingasz
2018. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Parasztvakitás akart lenni :D
2018. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 palilaci ***** válasza:

MHN teljesen jo, vagy ott van a Protein.buzz whey.

Zsirosodni a kaloriaplusztol fogsz, nem egy "100% whey" feliratu tapkiegtol.

2018. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Edzés után régebben Scitec WPP ittam, de egy ideje a Biotech marha fehérjéjét iszom, mert jobb az emészthetősége számomra. Diétában tejfehérje izolátumot vagy hidtrolizátumot is szoktam, csak azoknak húzósabb az áruk.😋

Nézegess a shop.builder.hu oldalon ott jó étkezési tanácsok vannak.

Hajrá!💪

2018. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 palilaci ***** válasza:
Messze van a sarga oldal a "jo etkezesi tanacsoktol".
2018. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valójában nincs olyan, hogy edzés utáni fehérje. Gyakorlati szempontból az aminosav összetétel és az emészthetőség különbözteti meg leginkább a fehérjéket. A legbiztosabb, ha normál táplálékból viszed be a fehérjét. Naturálként ez nem kihívás.

MHN szerintem szutyok, de nem attól zsírosodsz, hanem sokat zabálsz.

2018. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!