Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tul toltam volna az edzest?...

Tul toltam volna az edzest? Tuledzettseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy ideje mar eszrevettem hogy kedvtelen,faradekony vok.

Az edzeseken nem tudok koncentralni, nincs meg a motivacio es a sulyokbol is vissza kellett vennem. Teljesen felbåssz.

2 honapja csinalom a dietat tzs-töl akarok megszabadulni, 83 kilorol lementem kb 80-81-re, 1200kcal/nap es 150ch/nap.


Heti 6 napos felosztasban csinalom az edzest, viszont most ugy erzem magam aki kifingott teljesen, pedig most "jönne" az eredmeny.

Igy nez ki jelenleg az edzesem

Hetfö:Hat-vall

K:Hiit sprint

Sz:Vall-bicepsz

Cs:Hiit bicaj

P:Lab-Tricepsz

Sz:Hiit otthon

V:Szabad

Vagy csak bemeselem magamnak ezt a sok szart vagy tenyleg szuksegem lenne egy szabad hetre.

Valakinek van valami tapasztalata? Mivel regeneralodhatnek gyorsabban, esetleg egy het pihi utan? Van valami kiegiszito ami esetleg segithet ebben? Glutamin, Bcca, Kreatin?

Minden velemeny, tapasztalatott varok szivesen.


19 F



2018. márc. 19. 10:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Ebböl is latszik h agyilag is levok rohadva

Hetfo:Mell-vall Szerda meg:Hat-bicepsz

2018. márc. 19. 10:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a kalória és túl sok az edzés.

Edzés minden másnap elég.

Én vékony kis nőként is kipurcannék ennyire kevés kalóriával, sport nélkül is.

2018. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Maskepp meg nem lehet szalkasitani sajnos. Max 1500kcal lehetne meg hitaztatni, vagy a hiit el toltam tul a dolgot lehet maradok az aerobnal csak abba meg belehalok olyan unalmas. Az biztos hogy pihennem kell par napot reggel mellett epphogy lenyomtam de nem akartam beletolni bicepszbe mert összeganyolni nem akarom az edzest semmi munkaval. Akkor mar odakell baszni neki.
2018. márc. 19. 10:23
 4/8 BlodDrunk ***** válasza:

SOk az edzés,heti max 4nap natúrba,de ez is inkább több éves múlttal,inkább 3.

Ennyi kcal mellet kardiózni se kéne.


Illetve ha 1200kcal a napi adagod valamelyik makró nem jó.

Csak ch 600kcal,fehérje mondjuk 150g az is 600,szóval zsír is kéne,50g kb diétában az 450,szóval neked simán megkéne enni,1650kcal-t ehez a testsúlyhoz,ezekkel az arányokkal kb,ha így se fosz csökkentesz vagy hintáztatod a ch-t,de zsír is kell.

2018. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A diétád és az edzésed is szar. Túl kevés kalória, túl sok edzés. Nem gyanus hogy 83kgrol 80ra sikerult lejutni akkor valami gáz van? 2g/tskg fehérje és 2,5g/tskg szénhidrát, a kalória számolgatást hagyd a francba. Az edzést is alakítsd át heti 3 teljes testes edzésre és eleg ha pihenőnapon aerobot csinálsz de ha jó a diéta még az sem fog kelleni.
2018. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jol hangzik, az teny h en is keveseltem az 1200-t gondoltam feljebb tornaszni 1500re.


Edzes mult megvan, hellyel közel nemi szunettel.

Edzesen is gondolkodtam mar a heti 4-5 edzeshez ragaszkodom mivel 3 sulyzos edzes es 2 aerob legalabb jatszik, azert faj a szivem a hiit miatt mert baro.


Mind1 kajat kurvära helyre kell raknom mert igy megdöglök. Mennyi az annyi amennyivel meg megy le a tzs? Erösen szalkasitas erdekel csak most.

2018. márc. 19. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont feletted irtam le. Olvasd el.
2018. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az edzés nem túl sok, ha szeretsz edzeni, és szívesen rászánod az időt. Bár én sem vagyok az izomcsoportonkénti edzés híve, inkább heti 3-4 edzésbe beletennék mindent, esetleg külön kardióval 4-5 be. De a hiit / kardió / állóképesség, lehet szerintem a súlyzós edzéssel egy napon. Ennyi edzés mellett szerintem még 1800 kalória is erősen deficit lehetne de ez egyén függő talán.
2018. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!