Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2honapja edzek es szednek,...

Gtimast kérdése:

2honapja edzek es szednek, Innek valamit, ahány embert kérdeztem annyi fele választ kaptam?

Figyelt kérdés
2honapja edzek heti 3x 2x kardio 90-95kg között mozgok 186cm vagyok, De nem vagyok nagydarab (kövér) tömegnovelon gondolkoztam, vagy sima fehérje bcaa kreatin, vagy nem tudom, válaszokat elore is koszonom.

2018. márc. 19. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Étrendre most kezdtem el figyelni.
2018. márc. 19. 21:45
 2/5 anonim válasza:
Felőlem azt iszol amit akarsz. Ha tudnánk h mit szeretnel akkor talán tudnánk is segíteni.
2018. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a súlyod annyi, amennyi a naturál maxoddal lennél szálkásan, nem értem, mit akarsz annyira tömegnövelni, hogy az étel sem elég hozzá (bár a tömegnövelőket eleve nem értem, azt is meg kell enni).

Fehérjén miért gondolkodsz, nem viszel be eleget s képtelen vagy megváltoztatni az étrendedet? Mert bár sokan azt hiszik, a fehérje nem csodaszer, csak fehérje...

Semmi infó nincs, azt se tudom, hájas vagy vagy viszonylag kigyúrt (bár akkor valószínűleg tudnád, mit csinálsz. a 2 hónap egy dolog, lehetne valami jó kis megterhelő fizikai munkád, ami megizmosított) s mégis mit akarsz.

2018. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
186 centin 95 kiló igencsak túlsúly... mivel 2 hónapja edzel ezért ez még közel sem izom :D
2018. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma mindenáron tömegelni szeretnél, és akajából nem megy a megfelelő mennyiségű makró, akkor tömegnövelőzz. De olyat válassz, amiben a szénhidrát nem cukor, hanem rendes, összetett szénhidrát, különben csak a zsírod fogja növelni. Bcaa meg felejtős.


"tömegnovelon gondolkoztam, vagy sima fehérje"

Makrótól függ, neked kell kiszámolnod


Kreatin mehet kúraszerűen

2018. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!