Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő tömegnövelő szettnek...

Kezdő tömegnövelő szettnek Myomax Hardcore, BioTech One a day multivitaminnal, estére Protein Fusion 85? Később Bigbang+edzés előtti NO fokozó vagy Crea-Bomb+Attack kombó?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, mezomorf testalkattal, viszonylag könnyen hízok. Jó 10 éve, hogy utoljára edzettem még suliban. Akkor egész hamar fejlődtem mind erőbe, mind izomzatba. Eléggé eltunyultam, így szeretnék újra elkezdeni edzeni. 183cm vagyok, 80kg. Elsőre csak a Myomaxot szedném, a fenti vitaminnal, estére pedig a fusion 85-öt vagy valami lassan felszívód fehérjét. Étkezésemen is dolgozok, eddig sok mocskot ettem (gyorskaja, zacskósleves, stb) ezeket eygy jó hónapja letettem, átálltam a csirkemell, rizs, túró, stb kombóra. Az időszakos böjtölést szeretném elkezdeni. Kérdésem az lenne, mennyire okés a fenti összeállításom? 1-2 hónap után kezdenék egy kreatin kúrát. Elég kezdő vagyok a témában, gondolom ez látszik is :D Esetleg ha tudnátok ajánlani mit mivel lenne érdemes szedni hálás lennék. Előre is köszi a segítséget.

2018. márc. 21. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül a multi ér valamit, meg a fehérje, a többi netto fäszság kb.
2018. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. A kreatint én javasolnám még, az nálam nagyon beválik
2018. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami feherje koncentratum es vitamincsomag kell. Tobbi jelentektelen, koltsd kajara.
2018. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!